Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Njettys - Profil | St 8.7.2009 21:26:59

co je sváma?

    NWright - Profil | St 8.7.2009 16:27:23

    Pvl >> čau náčelníku! Je krize!!! výplata mi stačí sotva na jednu oktávku, jsem z toho zhnusen....
    Lumas: tohle říct u nás v hospodě, tak už si držím přeraženej nos :-)

      NLumas - Profil | St 8.7.2009 16:24:28

      Wright >> Já taky makám, to je úděl dělnické třídy :-D

        NPvl - Profil | St 8.7.2009 16:20:48

        Wright >> Zdar , ty si zase budeš moci dovolit něco lepšího, než jmenovaní ,, bo na to budeš mít .když víc makáš :o§))j

          NWright - Profil | St 8.7.2009 16:10:32

          Všichni si doma grilujou na zahrádce, šulín s patlálosem pilujou techniku, jenom já musím hnít v kanclu! Kuafix!!!!

            NWright - Profil | St 8.7.2009 16:05:24

            Marsip >> Tak tos byl ty!!!!

              NMarsip - Profil | St 8.7.2009 16:01:59

              Nazdar smradi, muzu jen potvrdit "brno cu*aku plno*. Nechapu, proc na dalnici jezdi v levem pruhu 130 a ani o km vic. :))) Kdyz je pak predjizdim v kopci v pravem pruhu pro kamiony, klepou si na celo. :)))

                Npatlal - Profil | St 8.7.2009 13:33:51

                Shu-lin >> Shu-Lin >> Nekecal to je fakt L.U.X.U.S !!!!!!

                  NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 13:23:06

                  patlal >> Nejlepší matroš je v odpadu u vany:-))

                    Npatlal - Profil | St 8.7.2009 13:18:58

                    Shu-lin >> Shu-Lin >> No tak to máš pravdu,jsem zjev k pohledání :-)) to víš v zálivu to bylo wosré :-) Našel jsem ve sklepě malinký svěráček a po baráku posbíral různé klumpy a tak si v práci taky něco upatlám,to bude šupa !!!!

                      NAladin - Profil | St 8.7.2009 12:56:54

                      Wright >> na pramici se vysral, teď staví Titanic:))

                        NWright - Profil | St 8.7.2009 12:54:36

                        numen >> nemaká na koupelně ještě? nebo snad na pramici...

                          NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | St 8.7.2009 12:16:10

                          numen >> hele nemám ponětí.

                            NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 12:13:04

                            Jettys >> jettys >> A jako moje imidž by byla v řiti.
                            Nejdřív udělám tu nápravu a napínák,pak se budu zabejvat nějakejma karosářskejma nedostatkama.

                              Njettys - Profil | St 8.7.2009 12:08:26

                              Shu-lin >> Shu-Lin >> nekomplikuješ to trochu?jezdi s černym a nic nestříkej

                                NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 12:04:34

                                Jettys >> jettys >> Nekomplikuješ to náhodou nějak? Na škodovku mi stačil stříkací kyt a tři plechovky nějaký barvy:-))

                                  Nnumen - Profil | St 8.7.2009 12:02:11

                                  Ledňáček (Iceman) >> Co je s Čolkařem? Neutonul?

                                    Njettys - Profil | St 8.7.2009 12:01:54

                                    Shu-lin >> Shu-Lin >> už si nepamatuju ale asi 2 deci+tvrdidlo+ lak a ještě nejdřív nastříkat plničem

                                      NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | St 8.7.2009 11:42:43

                                      Shu-lin >> Shu-Lin >> dej si u ní pozor na přichycení zátěže, rádo to padá. Jinak je to fajn muška.

                                        NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 11:18:07

                                        patlal >> Ty vůbec vypadáš:-)))
                                        http://www.mrk.cz/musky.php?id=131 Dneska jí zkusim.

                                          Červené karty: Szimona