Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Npatlal - Profil | St 8.7.2009 11:16:11

Shu-lin >> Shu-Lin >> to jsem dělal já před lety,jsem vypadal .-)

    NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 11:14:59

    patlal >> Jsem profík.Nastříkal jsem si onehdá celou 120ku francouzkou modří:-)

      Npatlal - Profil | St 8.7.2009 11:13:52

      Shu-lin >> Shu-Lin >> Pokud to budeš dělat ty tak 20 litrů ...

        NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 11:11:29

        Jettys >> jettys >> Aspoň jedna pozitivní zpráva:-)) Kolik je spotřeba barvy na takovej blatník?

          Njettys - Profil | St 8.7.2009 11:11:05

          Shu-lin >> Shu-Lin >> ale svařit si u toho můžeš třeba víno

            Njettys - Profil | St 8.7.2009 11:10:30

            Shu-lin >> Shu-Lin >> jo

              NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 11:10:08

              Jettys >> jettys >> Blatník jde vyměnit bez nějakýho svařování?

                Njettys - Profil | St 8.7.2009 11:05:14

                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> jedeš blokovat hranice kvůli temelínu?

                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | St 8.7.2009 11:00:32

                  Shu-lin >> Shu-Lin >> neser, bude to vopruz :o(

                    NWright - Profil | St 8.7.2009 10:59:29

                    Shu-lin >> Shu-Lin >> tak jo!

                      NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 10:58:41

                      Wright >> Beztak děláš hovno tak si klidně chrupni:-))

                        NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 10:58:10

                        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Si to uži:-)

                          NWright - Profil | St 8.7.2009 10:56:46

                          Shu-lin >> Shu-Lin >> Kéž by....

                            NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | St 8.7.2009 10:56:13

                            Shu-lin >> Shu-Lin >> balím do Rakous.

                              NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 10:54:07

                              Chrápete nebo co?

                                NWright - Profil | St 8.7.2009 9:35:07

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> nechceš se k tomu vyjádřit ??? :-)

                                  NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:28:10

                                  Wright >> Už to tam dávno maj,jenom jsou neschopný:-))

                                    NAladin - Profil | St 8.7.2009 9:26:41

                                    Wright >> takovejch kaněk má víc:)

                                      NWright - Profil | St 8.7.2009 9:24:40

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> a taky nezapomeň dodat, že se bohužel v Šuliho profesním životě vyskytují i kaňky. Poslední například způsobila, že Ice musí stále jezdit někam do Barcy páč nemají hotový zboží od toho kreativního Šuliho!

                                        NShu-Lin - Profil | St 8.7.2009 9:18:39

                                        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> To by byla přesně práce pro mě.A nejlíp se mi přemejšlí u vody.Zmiň se o mě v práci:-))

                                          Červené karty: Szimona