Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:25:38

medvěd >> No od barona jsem měl objednaný setík asi 3/4 roku a nakonec nic tak už to peču .-))
koupím si to Shimáno už jen proto že se mi líbí a zatím vše co mám doma od Shimána je v pohodě.
Mám jít do 3/4 nrbo 5/6 ?

    Nmedvěd - Profil | Po 6.7.2009 11:20:22

    patlal >> řekni Baronovi.Ty Explorery jsou v pohodě

      Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:19:41

      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> jo tak, muškařinu ti vozioooooooo ze zahraničí ?

        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 11:16:33

        patlal >> zkušenosti ohledně čeho.
        Vázací věci nakupuji na fmfly, nebo JISI. vláčku většinou obchodupetra, jinak toho moc neberu.
        Muškařský prut jsem si v ČR v obchodě koupil jeden u Zemana.

          Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:13:36

          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Dej mi nějaký odkaz na eternitoví obchod s kterým máš dobré zkušenosti .

            Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:12:55

            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Nevím jak mi to vyjde budu mít 14 dní dovolené,tak že budu v prdeli.

              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 11:09:07

              patlal >> nevim, já bych to udělal ještě tento měsíc záleží jak kdo bude moci.

                Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 11:07:39

                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Kdy ?

                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 11:03:08

                  patlal >> určitě bude srazík u Aladina tak dorazíš, ne?

                    Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 10:56:03

                    medvěd >> Tak co se dá dělat,zatím budu sušit s tímhle ale ruka mne trochu bolela,protože v pravé ruce mám zlomené dvě zápěstní kůstky tak se mi to trošku nafouklo .-)) Jinak docela v pohodě.
                    Nakonec půjdu do předraženého proutku biokraft o kterém každý říká že je na hovno a do kolečka Biokraft ,do toho jsem se asi zamiloval :-))

                      Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 10:51:40

                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> do Lípy občas jedu ale je to tak jednou dvakrát do roka.Zkusím si tam naplánovat cestu.

                        Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 10:50:26

                        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> No tak potom je to vše vysvětleno :-))

                          NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 10:33:04

                          medvěd >> patlal je mongol, proto mu to prodal :o)))))

                            Nmedvěd - Profil | Po 6.7.2009 10:31:24

                            patlal >> pomalý prut,tj akce třeba až k rukojeti.Rychlý pruty mívají hlavní náboj ve špičce.Problém je jinde.Jako univerzální prut je dobráý zvolit prut Aftma 4,nebo 5..To co Ti prodali je dobrej prut na jezero,pak třeba na strýmrování štik a na strýmrování na větších řekách.na sušení to není,i když já v Mongolsku sušil i s devítkou,ale bude z toho bolet moóóóc ruka

                              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 10:30:57

                              patlal >> myslím se k České Lípě :o)

                                Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 10:27:24

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Já jsem ze severu :-)

                                  Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 10:26:59

                                  medvěd >> a ten kravskej ocas vypadá jak ? co se skrývá pod tímto pojmem ?

                                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 10:26:39

                                    patlal >> no posílat je to vopruz, dvoudíl 3m má 150 cm.
                                    Ani nemám tak velký tubus na zabalení.
                                    Nejezdí někdo od Vás sem na sever?

                                      Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 10:26:07

                                      medvěd >> Aha já tomu moc nerozumím tak jsem použil tento výraz .-))

                                        Nmedvěd - Profil | Po 6.7.2009 10:24:11

                                        patlal >> psal jsem "může být".Byla to reakce na Tvůj příspěvek,kde píšeš,že si časem koupíš něco mekčího

                                          Červené karty: Szimona