Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 14:37:19

Marsip >> Scott A2 doufám. Lajna dobrá ale budeš na ní muset být hodný, nevydrží tolik jako 333, takže žádné hamtání.

    NWright - Profil | Pá 3.7.2009 14:36:42

    Marsip >> dobrá šňůra, to máš na kapry?

      NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 14:36:06

      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Pevne vysi

        NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 14:35:44

        Sem si teda privezl>

        Scott 8.6ft, 5 astma
        Pool 12 Fossion 5/6
        Cortland Classic 444 wf5w
        Nejakou krabku, ujimanej navazec, dve rychlospojky transparent, bilej backing a 0,14 na navazce

          NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 14:34:52

          Wright >> to by se dalo, převádím prachy do 1.kaprařské v maďarsku a o víkenu valím k tobě.

            NWright - Profil | Pá 3.7.2009 14:33:46

            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> to půjde, na plastiku nemusíš, mezi kapraře zapadneš....Chce to jenom používat vulgární peiorativ a bejt Catch and Release na triku s masařskými sklony...

              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 14:33:06

              Marsip >> máš ho?

                NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 14:32:14

                Su tu... :)

                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 14:31:10

                  Wright >> potřebuji přestěhovat i s rodinou, změnit identitu, zašít se raději mezi kapraře - pomůžeš?

                    NWright - Profil | Pá 3.7.2009 14:30:09

                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> a že si přijdou tím si buď jist... :-))))

                      NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 14:23:04

                      Wright >> ahoj, nestraš, snad mě to nepřeroste přes hlavu :o))
                      Jinak se bojím těch galejí u svěráku až si všichni najednou přijedou pro mouchy - budu jak manufaktura :o))))

                        NWright - Profil | Pá 3.7.2009 14:20:33

                        Čau prdi, tady je to jak před velkou výpravou hmyzošů, kuafix!
                        Patlal: až pojedeš okolo tak brnkni, domluvíme to předání. Od soboty asi budu na nechrankách.
                        Ice: ty si kopeš hrob, a ještě o tom nevíš....
                        jettys: woe jsem se tě zapomněl zeptat na ty šutry...

                          NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 13:57:13

                          Naviják už má taky, o lajně jsme se nebavili, vybírá krabku.

                            NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 13:55:07

                            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Tak teď ještě naviják,šňůru a další serepetičky.Odhaduju 10 telefonátů.Mě to asi bude čekat za chvilku až patlaloš dorazí k Rachačovi:-))

                              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 13:50:08

                              Shu-lin >> Shu-Lin >> už je hodně blízko, 4 telefonáty a myslím že má v ruce hodně slušnou rákosku.

                                NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 13:47:24

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Moc ti nerozumim.Už něco koupil nebo zatim ještě žasne?:-))

                                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 13:46:24

                                  Tak jsme dál od Dánského prutu k Portorikáncům. Marsip jede!!!

                                    NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 13:44:15

                                    patlal >> Docela mi připomínáš Homera Simsona.Za něj taky v elektrárně dělal ten kejvající ptáček:-))

                                      Npatlal - Profil | Pá 3.7.2009 13:29:45

                                      Shu-lin >> Shu-Lin >> Já že neumím házet,počkej prde .-) Hele mažu do obchodu ať se vrátím včas do práce abych mohl o 30minut jít dřív .-)

                                        NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 13:28:08

                                        patlal >> Fakt nechci,zajedu si tam potom sám.

                                          Červené karty: Szimona