Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 13:27:36

patlal >> A kdo ti bude zanášet mušky když neumíš házet?:-)))

    Npatlal - Profil | Pá 3.7.2009 13:26:15

    Shu-lin >> Shu-Lin >> Svědomí nemáš a vědomí o tom také pochybuji .-) Fakt tam nic nechceš koupit ?

      Npatlal - Profil | Pá 3.7.2009 13:25:44

      Shu-lin >> Shu-Lin >> jasně počkej ty šmejde a moje žena nejede,prej by jsi jí zase vočumoval .-)

        Npatlal - Profil | Pá 3.7.2009 13:24:46

        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> tak doufám že v Chomutově budou mít i něco pro socky kurňa .-)

          NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 13:24:40

          patlal >> :-))) Vybíral jsem ti to podle svýho nejlepšího vědomí a svědomí:-)

            Npatlal - Profil | Pá 3.7.2009 13:23:42

            Marsip >> Tak za chvíli vyrážím pro cajk a v 18.00 mám prvního lososa .-)

              NLumas - Profil | Pá 3.7.2009 13:22:07

              Shu-lin >> Shu-Lin >> Kapři přes 10 kg mě nezajímaji, nedají se žrát. A konvertovat k hmyzákům taky nechci, pro potočáka na pánev si zajdu do Krakonošova. :)

                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 13:22:03

                JAF >> máš to tam a moc děkuji.

                Právě mě volal Marsip, probírá se otepí prutů a má infarkt z cen :o))))

                  Npatlal - Profil | Pá 3.7.2009 13:21:59

                  Shu-lin >> Shu-Lin >> neser do té buznovské barvy si mne namotal ty,no voni tam ani nic jiného neměly .-)) a ty rychloupínáky jsi taky vybral ty,začínám si myslet že máš strach že tě přechytám ale to ti garantuji že tyto zákeřnosti ti nepomohu prde .-)

                    NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 13:13:06

                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Nemáš bejt vzteklej a házet věci po dětech:-))

                      NJAF - Profil | Pá 3.7.2009 13:09:33

                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> pošli mi do SZ adresu.

                        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 13:09:20

                        Shu-lin >> Shu-Lin >> to je na delší povídání, je to práva těžká, musel bych jí vyklidit a moc místa na manipulaci tam není. Za vedlejší skříní mám zase adaptéry na vzduchovou pumpu :o)))

                          NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 13:07:05

                          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Tak proč tu skříň neodšoupneš?

                            NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 13:05:02

                            JAF >> tak to fakt dík, mě ten můj zapadl za skříň a prstama to prostě tak pěkný neudělám. Používám elastic nitě a u nic to jde hůře.

                              NJAF - Profil | Pá 3.7.2009 13:03:07

                              Pokud ten finišer nebude, pošlu ti můj. Je to ten samej, ale nepoužívám ho.
                              P.S. zdarma:-)

                                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 12:36:53

                                Marsip >> klidně mě volej :o)

                                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 12:36:40

                                  Marsip >> finisher, vazač ztracených uzlů. ale chci ten co jsem dával fotku, je více druhů!!!!¨
                                  Děkuji!!

                                    NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 12:34:24

                                    Jéééé mě se akorát vybila baterka....:-))

                                      NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 12:32:00

                                      Budte vsihni pripraveni na otravne telefonaty, "co je lepsi"? :)

                                        NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 12:30:53

                                        Shu-lin >> Shu-Lin >> Ja vyrazim ted, tak kdyby nekdo neco chtel (vyjma jettyse, ten ma jiz objednanou zarive ruzovou WF5F), tak se ozvete. Ice, zavolej mi v 13h, a rekni jak se ten kram jmenuje.

                                          Červené karty: Szimona