Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 12:25:43

Shu-lin >> Shu-Lin >> :o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​))))

    NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 12:23:44

    Marsip >> Teď jsem mluvil s patlalošem.Volal do Géčka a tam mu řekli že se ten naviják co chtěl už nevyrábí.Poslal je do prdele a za půl hodiny jede k Rachačovi pro cajk:-))

      NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 12:13:23

      Shu-lin >> Shu-Lin >> Jeste musi projit vstupni prohlidkou. :))

        NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 12:13:08

        Lumas >> No jo, jeste chybi dychaci pristroje.

          NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 12:12:12

          Lumas >> My už můžem.Až se dostaneš s kaprem nad 10kg můžeš taky konvertovat:-))

            NLumas - Profil | Pá 3.7.2009 12:05:47

            Co je to tady za hmyzácký spolek, tady snad budou chodit ve vestičkách a dýchacích elasťákách už úplně všichni....

              NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 9:53:31

              Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Picham na to, v nedeli se jedu zamotat do lajny na B3, tudiz potrebuji cajk ted.

                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 9:39:26

                Marsip >> nebo si objednej tohle, máš tam vše
                http://www.garryevans.co.uk/scierra-matuka-outfits​-2513-p.asp

                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 9:36:33

                  Marsip >> co to je? B3 - nějaký Berounka?
                  Sem psal víkend zabitej.

                    NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 9:29:01

                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Prijed v nedeli na vecer na B3.

                      NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 9:27:22

                      Jettys >> jettys >> Mas to kousek, vem to pres Slavii a na Zelivarne doleva. :)

                        NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 9:25:49

                        Shu-lin >> Shu-Lin >> At jdou do pyce, objednavam veci na jezirka u www.jezirka.info a ti po prijeti objednavky ihned informuji o datumu dodani a overuji si, jestli to v tom terminu chci atd. Tihle mi dva dny neberou telefon, po objednani prijde pouze overovaci email a kde nic tu nic. Kdybych tam nezavolal mohl bych cekat treba mesic. K funkcnosti e/shopu tohle patri.

                          NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 9:23:41

                          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> U nás ho maj taky.

                            NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 9:23:15

                            Marsip >> Ale nejspíš si tě připíchnou na černou nástěnku jako nej buzeranta.Nejdřív jim tam desetkrát voláš a měníš objednávku a pak to pro jistotu zrušíš:-)))

                              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 9:22:34

                              Marsip >> hele koupil by jsi mě tam tohle?
                              Jmenuje se to finisher, stojí to tak 70 Kč. Tady ho nikde nemají, dal by jsi mě to do obálky a poslal?

                                Njettys - Profil | Pá 3.7.2009 9:22:21

                                Marsip >> dám vědět

                                  NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 9:21:47

                                  Marsip >> Přesně tohle jsem včera navrhoval patlalošovi když celej vyprdlej přešlapoval v krámě a furt mlel o tom jestli mu to přijde nebo ne.Schodou okolností tam totiž měli ten prut co si objednal a rýli a lajny taky slušný:-))

                                    NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 9:20:03

                                    Jettys >> jettys >> Tak prijed. :)

                                      Njettys - Profil | Pá 3.7.2009 9:18:35

                                      Marsip >> půjdu s tebou

                                        Červené karty: Szimona