Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 9:16:14

Marsip >> hele nechceš tam jít s někým kdo tomu rozumí? Zkus napsat do Muškařiny jestli dnes někdo nemá chvilku, třeba tam někdo půjde :-)

    NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 9:15:32

    Jste buzeranti, posilam email do Hobby G a rusim objednavku, v pul jedne vyrazim k Zemanovi.

      NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 9:14:23

      Jettys >> jettys >> Proc?

        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 9:12:32

        Shu-lin >> Shu-Lin >> tu fabku vyměním asi já, naplánoval jsem víkend a před chvílí telefonát a hodila mě do toho takový vidle, kuwa proč mám jako jet na ryby zítra, když bude na chcípnutí - to by se jeden .........

          Njettys - Profil | Pá 3.7.2009 9:11:14

          Marsip >> nezapomen osahat i zemana:))

            NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 9:10:27

            Marsip >> slušná práce.
            Bejt tebou zaběhnu k Zemanovi s kešení nabitou prachama, vše si tam osahám a nakoupím a Hobby ať si to strčí někam. A chytáš ještě dnes :-)

              Njettys - Profil | Pá 3.7.2009 9:06:57

              Shu-lin >> Shu-Lin >> lepší by byla zelená

                NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 9:06:55

                Marsip >> Krásná práce:-)))

                  Njettys - Profil | Pá 3.7.2009 9:06:00

                  Marsip >> ty voe ty píšeš jak tatar:))

                    NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 9:05:47

                    Jettys >> jettys >> Že jsem vyhrál flašku šáňa:-)) Jsme se dohadovali v hospodě kdo tam hrál.

                      NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 9:01:45

                      Patlal>> Tak kuwa, jestli budes mit cajk driv nez ja, budu nasranej. Pred chvili jsem se do G po minutovem vyzvaneni dovolal. Chlapci by se nad sebou meli zamyslet a po prijeti objednavky poslat alespon zpravu o terminu dodani. Takhle jsem se dozvedel, ze cekaji na reel a doruceni konec pristiho tydne. Mel jsem sto chuti objednavku zrusit, ale jelikoz jsem vcera pri navratu od Jettyse kouli na vozejk zrusil nejakymu typkovi masku na novem passatu, tuto zpravu jsem rozdychal. :) Typek pospichal uz od Hornbachu na Cernaku a neustale klickoval. U Benzinky na konecne tramvaji jsem na prechodu pustil chodce a bylo to. :o)

                        Njettys - Profil | Pá 3.7.2009 8:58:04

                        Shu-lin >> Shu-Lin >> co to mělo včera znamenat?

                          Njettys - Profil | Pá 3.7.2009 8:57:31

                          tak jsem z5

                            NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 8:48:35

                            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Pravda,mohla by taky začít přemejšlet a vyměnit fabku u dveří:-))

                              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 8:45:54

                              Shu-lin >> Shu-Lin >> pššt, to sem raděj ani nepiš, nepřítel může naslouchat :o))))

                                NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 8:43:27

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Je čas začít přemejšlet o výměně:-)

                                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 8:38:37

                                  Shu-lin >> Shu-Lin >> ráno jsem měl pěkně naběhnuto, že zůstanu doma, budu si vázat, pohodička, pak přišla žena ať vstávám a koukám jít do práce - tak jsem musel :-)

                                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 8:37:30

                                    Shu-lin >> Shu-Lin >> to je fakt, hlavně mu to neříkej, aby ho to nemrzelo :o)

                                      NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 8:36:21

                                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> On přes ty jeho polarizačky ve stylu Nadi Urbánkový by neviděl ani tu reflexní takže je to jedno:-)

                                        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 8:29:12

                                        Shu-lin >> Shu-Lin >> backing je jedno, spojku já preferuji reflexní, hlavně při nymfě - lépe je vidět konec lajny.

                                          Červené karty: Szimona