Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Shu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 8:23:05

Jinak Patlal si včera koupil růžovej backing ,ale rychlospojky hnědý.Bude to mít nějakej vliv kromě toho že bude u vody za buznu?:-))

    Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 8:16:37

    ty kráávo aura 95% - co jsem zase kde provedl :-))

      Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 8:14:54

      Shu-lin >> Shu-Lin >> je mě to jasný :o)))))

        Shu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 7:54:29

        Dobrý játro.
        Že já včera na to jedno chodil:-((

          Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 7:28:33

          Jettys >> jettys >> mě se nechce.

            jettys - Profil | Pá 3.7.2009 7:25:31

            vstávejte lemry

              jettys - Profil | Čt 2.7.2009 22:58:38

              tady je to zase samej čumil z varů a nikdo nic nenapíše kurva

                numen - Profil | Čt 2.7.2009 22:35:46

                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> jedu ráno na houby. Vzal všechny harvelanti a nechám je tam , Bude od nich klid.

                  patlal - Profil | Čt 2.7.2009 22:35:41

                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Já ne do prstu .-) Musím slušně nebo mě ice dá červenou :-)

                    Aladin - Profil | Čt 2.7.2009 22:29:44

                    zítra mám volno.....tralalalala

                      patlal - Profil | Čt 2.7.2009 22:25:23

                      numen >> Zatím se neozval .-)

                        numen - Profil | Čt 2.7.2009 22:24:02

                        patlal >> Veĺmi povedenej:-)))))))))

                          patlal - Profil | Čt 2.7.2009 22:19:08

                          numen >> To byl dobrej pokus že .-))

                            numen - Profil | Čt 2.7.2009 22:16:40

                            patlal - ® Čt 2.7.2009 21:28:03
                            závodníček >> Nejdřív mi pošli 10 kusů vzorek a pak se uvidí jestli si od tebe něco koupím

                            patlal chce kupovat mušky?

                              patlal - Profil | Čt 2.7.2009 22:15:59

                              Jettys >> jettys >> ty taky

                                jettys - Profil | Čt 2.7.2009 22:11:11

                                patlal >> seš hustej

                                  patlal - Profil | Čt 2.7.2009 22:09:20

                                  Jettys >> jettys >> to vím,jak to zapnu tak mne hned někdo otravuje.Zapnu a přidám.

                                    patlal - Profil | Čt 2.7.2009 22:08:39

                                    Jettys >> jettys >> skvělá zpráva,dnes usnu jak nemluvně,taky posranej .-))

                                      jettys - Profil | Čt 2.7.2009 22:08:36

                                      patlal >> už tě tam mám ale nejsi aktivní pyčo

                                        jettys - Profil | Čt 2.7.2009 22:07:39

                                        patlal >> helej do pajty tě vemem at máš péro jakýkoli

                                          Červené karty: Szimona