Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NAladin - Profil | Čt 2.7.2009 22:07:33

numen >> tý vole, já hovnochyt s feederem mezi trénujícíma ženskejma........to mě rajcuje:)))

    Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 22:07:31

    Jettys >> jettys >> Tak si tam dej bamberak to je moje kolo :-)

      Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 22:07:01

      numen >> Pár fotek co ti to udělá ,ve vší slušnosti a počestnosti....pokud možno trochu z blízka..ok .-)

        Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 22:05:52

        numen >> Neuvěřitelné .-)

          Nnumen - Profil | Čt 2.7.2009 22:05:42

          Jettys >> jettys >> Vy by jste je zase znectili,páč vám není nic svatého:-)))))))))

            Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 22:05:36

            Jettys >> jettys >> To se máš :-)

              Njettys - Profil | Čt 2.7.2009 22:04:11

              numen >> žes je nevyfotil at se pokocháme?

                Nnumen - Profil | Čt 2.7.2009 22:02:49

                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> prej tam začali brát kapři,běž se tam mrknout,trénujou tam ženský na republiku. Některý nebyly špatný:-)

                  Nnumen - Profil | Čt 2.7.2009 22:01:09

                  patlal >> skákali jak lososy:-))

                    Njettys - Profil | Čt 2.7.2009 21:58:35

                    patlal >> jdu si pro třetí

                    Dávám dohromady kontakty na ajsíkjů

                      NAladin - Profil | Čt 2.7.2009 21:56:06

                      numen >> nevíš, jak to vypadá v Tr nad jezem?

                        NAladin - Profil | Čt 2.7.2009 21:55:21

                        numen >> já jsem pozoroval i ryby skákající přímo v proudu......asi nějaký odvážlivci:)

                          Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 21:46:44

                          numen >> To se ukazovaly nad vodou ?

                            Nnumen - Profil | Čt 2.7.2009 21:45:15

                            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Tam co jsem byl,se ukazovalo všechno i dravci,ale ta voda je kalná.

                              Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 21:45:00

                              Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Měl by si vynadat Jettysovi on napsal ....kurvafix ... a to je fakt hnusný :-)

                                Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 21:42:48

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Jaký sprosťárny....anál je spisovné slovo a vypadá velice slušně !!!

                                  Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 21:42:02

                                  Jettys >> jettys >> Zdar a co pivečko máš ?

                                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Čt 2.7.2009 21:41:50

                                    patlal >> nebudu se opakovat, mám to zapnutý a kolem courají moje děti, sprosťárny neberu, hold se s tím musíte smířit :o)

                                      Npatlal - Profil | Čt 2.7.2009 21:40:21

                                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Bylo to ve vší slušnosti ...

                                        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Čt 2.7.2009 21:39:26

                                        A na rovinu, přejděte na slušnějš podtext, tohle mě nerajcuje.

                                          Červené karty: Szimona