Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Njettys - Profil | Čt 9.4.2009 15:06:31

    Njettys - Profil | Čt 9.4.2009 15:05:49

    MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> tak ty seš taky na kluky.....

      NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 14:55:25

      MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> Lepší Sámer než hnusná blondýna:-))

        NMichalM(štikař)™ - Profil | Čt 9.4.2009 14:18:13

        Shu-lin >> ja nic nezakecávám ty Sámere:o))

          NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 14:12:43

          MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> To už nezakecáš:-))

            NMichalM(štikař)™ - Profil | Čt 9.4.2009 13:51:57

            Shu-lin >> voe to je kolega :o)) má hezkou přezdívku "blondýnka"

              NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 13:39:29

              MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> Jsem koukal do Tvého lovu jakou pěknou parmu chytla přítelkyně.Že jí gratuluju.

                NMichalM(štikař)™ - Profil | Čt 9.4.2009 13:33:16

                Shu-lin >> pěkně propocený....:o))

                  NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 13:04:09

                  MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> Lepší jak kdyby byli jetý:-))

                    NMichalM(štikař)™ - Profil | Čt 9.4.2009 12:46:01

                    Shu-lin >> Potřebovala se jich zbavit, tzv. ležáky :o)))

                      NWright - Profil | Čt 9.4.2009 11:41:25

                      Pvl >> no, no, no!!! :-)

                        NPvl - Profil | Čt 9.4.2009 11:40:28

                        Wright >> Chcípneš v chlívě ! Jako vůl :o§))

                          NWright - Profil | Čt 9.4.2009 11:39:13

                          Pvl >> safra dyk jsem ti dal odkaz , už o tobě píšou i na netu...

                            NPvl - Profil | Čt 9.4.2009 11:38:28

                            Wright >> Z jakýho potoka ?

                              NWright - Profil | Čt 9.4.2009 11:36:11

                              Pvl >> jojo, dávej bacha čéče, příště už by tě nemuseli včas vytáhnout z toho potoka...

                                NPvl - Profil | Čt 9.4.2009 11:35:20

                                Wright >> Co ? Zoo ?

                                  Njettys - Profil | Čt 9.4.2009 11:15:33

                                  Shu-lin >> tak bacha aby sis nepoblil nový boty:)

                                    NStanley 87 - Profil | Čt 9.4.2009 10:51:15

                                    Shu-lin >> Mám pro Tebe jeden typ na kolo

                                      NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 10:37:37

                                      Jettys >> jettys >> Tak přeci nebudu chodit na pivo pěšky a autem si to nelajznu:-)

                                        Njettys - Profil | Čt 9.4.2009 10:30:46

                                        Shu-lin >> ty seš asi wostrej ciklista

                                          Červené karty: Szimona