Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NAladin - Profil | Čt 9.4.2009 9:35:30

Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> velká noha není nic k závidění.....boty pořádně neseženeš. I když zase pokud je menší výběr, lépe se mi vybírá.

    NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 9:30:51

    Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> Abych za chvilku nevypadal jak Šáša ze Simsonů:-)

      NWright - Profil | Čt 9.4.2009 9:29:33

      Shu-lin >> BINGO!!!

        NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 9.4.2009 9:29:05

        šuli: jsi mladej, pořád ti ještě noha roste :-)
        počkej za pár let - ti bude i aladin závidět...

          NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 9:28:44

          orangebade >> Tady těžko najdeš radu.Obrať se na specialisty přes Maru jako je například http://www.mrk.cz/clen.php3?id=4443&kw=Bachy

            NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 9:27:15

            Wright >> Přímo na kolo ne,ale doporučila mi je prodavačka která jezdí závodně.Na kufry se necejtim,když si vzpomenu těch držkopádů co jsem prodělal když jsem si na favorita přidělal klipsny,tak k tý pevný noze na šlapce nemám nějak důvěru:-)
            Docela mě prodavačka překvapila že mě odradila od botek Shimano a doporučila tyhle přesto že mohla o 600kč vydělat víc.

              Norangebade - Profil | Čt 9.4.2009 9:23:28

              Ahojte rybari rad bych ziskal nejake informace o Liptovske Mare,da li se tam chytat non-stop,vyvazet,bojky...atdPlus nejaky kontak rad bych tam letos v lete jel tak na 12 az 15 dni na Kapry...Dekuji za poskytnute iformace predem...Petru Zdar.......:-))))

                NWright - Profil | Čt 9.4.2009 9:20:56

                Shu-lin >> to jsou botky na kolo? ....

                  NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 9:19:16

                  dasty carp >> A proto chceš furt jezdit se mnou na ryby?:-))

                    NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 9:18:46

                    Včera jsem navštívil po delší době Alpin sport, kterej byl zrovna čerstvě zaveženej zbožím a nestačil jsem valit bulvy.No a jelikož má přítulkyně dneska narozeniny tak jsem si koupil nové botky na kolo. http://merrell.merrell-mizuno.cz/k_171-Chameleon-MEN-podzim-zima-08/p_1781-Chameleon-Iso-Sport
                    Dal jsem v nich včera 30km a super.Jenom číslování maj nějaký italský.Vzal jsem na nohu 43 co si běžně kupuju a nenazul jsem se.Nakonec jsem vzal 44,5.

                      Nnumen - Profil | Čt 9.4.2009 9:18:42

                      Tady se to nějak zvrhlo.

                        Ndasty carp - Profil | Čt 9.4.2009 9:06:00

                        Shu-lin >> No jo já to věděl že jsi teplotechna

                          NAladin - Profil | Čt 9.4.2009 8:54:10

                          Wright >> krásné shrnutí..........

                            NWright - Profil | Čt 9.4.2009 8:52:57

                            Takže resume tohoto týdne: Nároďák je v prdeli, trenér, kterej do tohoto půjde je sebevrah...maximálně Franz, ten bere všechny výzvy! Barcelona si pohrála s Bayernem bago, Manchester má novou mladou italskou tvář. Růžičkovi odmítlo hned několik krajánků z Kanady, což se dřív nestávalo! Vláda úředníků v ČR je naspadnutí a my budeme muset koukat na tlustýho Jirku jak furt donekonečna opakuje to svoje: " no tak, víte, JÁ myslím, že.." Kalousek je unavenej z neustálých podrazů a lží od podvodníka Čunka! A ke všemu tomuhle marastu ještě víme, že Sámer bere!!!

                              NAladin - Profil | Čt 9.4.2009 8:48:34

                              jdu blejt

                                NShu-lin - Profil | Čt 9.4.2009 8:47:21

                                Ale cukrouš to je,vo tom žádná:-)))

                                  NWright - Profil | Čt 9.4.2009 8:47:03

                                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> máš to blízko...

                                    NAladin - Profil | Čt 9.4.2009 8:45:37

                                    Wright >> ok, zajdu za kreativcema a optám se:)

                                      Červené karty: Szimona