Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NAladin - Profil | Pá 10.4.2009 8:58:49

Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> to né, spíš si koupím lehčí bič....:)

    NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 10.4.2009 8:57:21

    aladin: hmm, jsi ztracen - do půl roku půjdeš do děličky

      Njettys - Profil | Pá 10.4.2009 8:48:39

      Dobré játro

        NAladin - Profil | Pá 10.4.2009 8:47:20

        Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> koupil jsem si 7m a docela mě to chytlo.............na konci mi to podobná ryba utrhla.

          NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 10.4.2009 8:41:14

          nazdárek
          aladin: na bič to musel bejt mazec - krásná ryba.

            NShu-lin - Profil | Pá 10.4.2009 8:10:50

            Guten Morgen.

              NAladin - Profil | Pá 10.4.2009 8:03:34

              Jinak přeju pěkné ráno

                NAladin - Profil | Pá 10.4.2009 8:03:23

                numen >> jj, ale už jdou do tření...........tenhle měl 58

                Většinu jsem chytil na bič........ne feeder jsem měl kukuřici a čekal na kapříka.

                  Nnumen - Profil | Čt 9.4.2009 22:27:49

                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> U vás na té nudly?

                    NAladin - Profil | Čt 9.4.2009 21:38:20

                    Dneska jsem si pěkně zachytal a povedlo se i pár pěkných ryb

                      Njettys - Profil | Čt 9.4.2009 20:30:03

                      patlal >> měl si to nastříhat foe

                        Npatlal - Profil | Čt 9.4.2009 18:40:46

                        Tak mi to nevzali kurfa, je to moc dlouhé:-( budu to muset okleštit :-.( Jsem říkal šulinovy že to váže moc dlouho .-)

                          Npatlal - Profil | Čt 9.4.2009 18:06:00

                          Tak už stahuji první sestřih na joutouble.Tak když se to podaří tak to sem mrsknu :-)

                            NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 9.4.2009 15:27:26

                            jettys: vedením to nebylo
                            narozdíl od těch akvaristů jsme neměli jasně vymezenej program :-))))

                              Njettys - Profil | Čt 9.4.2009 15:24:20

                              Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> asi zme měli špatný vedení

                                NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 9.4.2009 15:23:00

                                ale ten jejich slogan je fakt cool:

                                S C.T. Akvarius na jezera na řeky,
                                Staň se kaprařem a budeš šťastný na věky.

                                Když ještě existoval CTD, neměli jsme takovej slogan - proto se to taky rozpadlo :-)

                                  Njettys - Profil | Čt 9.4.2009 15:20:07

                                  MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)™ >> seš!!!

                                    Njettys - Profil | Čt 9.4.2009 15:18:55

                                    Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> jenže já jsem od práglu

                                      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 9.4.2009 15:14:13

                                      jettys: co je to za carpporn-casting?
                                      jinak je to pro tebe, oe, páč jsou kucí wod kolína...

                                        NMichalM(štikař)™ - Profil | Čt 9.4.2009 15:12:17

                                        bukwice:o))

                                          Červené karty: Szimona