Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NShu-lin - Profil | St 1.4.2009 8:17:03

Dobrý játro.

Sobotní tdntdn je v prdeli,můžu jenom v pátek.Mladá má narozeniny nebo co,a chce to slavit v sobotu v Auře.Navrhoval jsem že by mohla jet se mnou k Patlalošovi a oslavit to ve vybrané společnosti gentelmanů.Nic neodpověděla,ale asi to neprošlo.

    NAladin - Profil | St 1.4.2009 8:06:36

    Zdar a sílu

      Npatlal - Profil | Út 31.3.2009 21:27:41

      Jettys >> jettys >> Aby taky ne to je nějakej materiál :-)

        Njettys - Profil | Út 31.3.2009 21:10:45

          Nnumen - Profil | Út 31.3.2009 20:52:00

          Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Já chytal nejdřív na tom točáku a potom jsem musel na labíčko, stoupla voda o 20čísel a jentak takjsem se dostal přes malej potůček.Viz foto.

            NAladin - Profil | Út 31.3.2009 20:45:27

            numen >> pěkný........já zítra vyzkouším velký labíčko a ve čtvrtek se dohodnem

              Nnumen - Profil | Út 31.3.2009 20:42:32

              Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Aladin 6plotic tři cejni a kapřík.

                Njettys - Profil | Út 31.3.2009 20:06:34

                patlal >> takový dvě kurvy mi stačej:))

                  Npatlal - Profil | Út 31.3.2009 18:14:55

                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Woe jsem se málem poblil

                    Npatlal - Profil | Út 31.3.2009 18:13:38

                    Jettys >> jettys >> Jo já a Shulin :-)

                      NAladin - Profil | Út 31.3.2009 15:28:17

                      Marsip >> chtěli to po mě, ale odolal jsem:)

                        NMarsip - Profil | Út 31.3.2009 15:26:00

                        Shu-lin >> jestli ho nahodou nevytleskaly k mensimu stripu. :)

                          NShu-lin - Profil | Út 31.3.2009 15:22:35

                          Marsip >> Úplně ho vidim jak tam s nima u monitoru křepčí:-)))

                            NMarsip - Profil | Út 31.3.2009 15:22:06

                            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Nesvadej to na kolegyne.

                              NAladin - Profil | Út 31.3.2009 14:27:59

                              Shu-lin >> mě ne.........kolegyně jsou tady z toho hotový:)

                                NShu-lin - Profil | Út 31.3.2009 14:21:17

                                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Hlavně že se ti to líbí:-)

                                  NAladin - Profil | Út 31.3.2009 14:02:00

                                    NShu-lin - Profil | Út 31.3.2009 13:51:18

                                    Jettys >> jettys >> Já mám objedna nej rakouskej rum 50%.Docela dává:-))

                                      Njettys - Profil | Út 31.3.2009 13:27:32

                                      ted sem koupil 3litry slifky,vemu litr na zkoušku

                                        Njettys - Profil | Út 31.3.2009 13:26:46

                                        patlal >> budou kurvy?:)))

                                          Červené karty: Szimona