Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NShu-lin - Profil | Út 31.3.2009 13:26:14

patlal >> Neni co:-))

    Npatlal - Profil | Út 31.3.2009 13:12:27

    Marsip >> Nezáviď mu to :-)

      NMarsip - Profil | Út 31.3.2009 13:10:49

      Shu-lin >> nechlastej

        Npatlal - Profil | Út 31.3.2009 13:08:14

        Jettys >> jettys >> Přesně je to jak minule.Prut si vem,bude asi slušná rybačka.

          NShu-lin - Profil | Út 31.3.2009 12:44:00

          Jste jeli všichni na Casien?

            NWright - Profil | Út 31.3.2009 11:03:43

            numen >> ajajaj...no nic, zakoupím ho i s vyšší cenou, díky

              Nnumen - Profil | Út 31.3.2009 11:02:33

              Wright >> Bohužel ten prut nemá. Prej o Greys a Garbolino je velkej zájem.

                NShu-lin - Profil | Út 31.3.2009 10:48:14

                Jettys >> jettys >> Jako minule,pokud o ně chceš přijít tak je vem:-))

                  Njettys - Profil | Út 31.3.2009 10:46:15

                  patlal >> kde se to koná a mám si vzít pruty?

                    Njettys - Profil | Út 31.3.2009 10:45:18

                    ty voe Plachej v ML asi zachytal:))

                      NMarsip - Profil | Út 31.3.2009 10:42:30

                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Ja to mel vcera za pjeto. Parkovani na chodniku.

                        Njettys - Profil | Út 31.3.2009 10:42:20

                        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> měli ti ten mobil narvat do prdele:))

                          NAladin - Profil | Út 31.3.2009 10:40:20

                          Shu-lin >> nechali.......byli hodný

                            NWright - Profil | Út 31.3.2009 10:38:38

                            Vyplňoval jsem poprvé ten záznam o nehodě...wopruz!!! Stojím si na křižovatce dávám přednost tiráku a najednou pískaj gumy a mrda...mladej kluk 88 ročník, ford fiesta za zenitem. Podle mrdy jsem si myslel, že budu mít uraženou půlku zadku, naštěstí fiesta byla už hodně prokvetlá a tak nechtěně ze sebe udělala deformační zonu. Kdyby to do mě napral rovně tak by se snad ani nic nestalo, ale chtěl to strhnout a vzal mi pravou zadní lampu...

                              NShu-lin - Profil | Út 31.3.2009 10:09:50

                              Fantozi (Aladin) >> Aladin >> A nechali tě domluvit?

                                NAladin - Profil | Út 31.3.2009 10:07:43

                                Wright >> mě včera zastavili policajti s mobilem u ucha........

                                  NAladin - Profil | Út 31.3.2009 10:07:12

                                  Wright >> jj,jezděj tam samý jezeďáci.:)

                                    NMarsip - Profil | Út 31.3.2009 10:02:25

                                    Jettys> Mas to v mejlu.

                                      NWright - Profil | Út 31.3.2009 9:59:57

                                      Morgen...nějakej debil do mě dneska zezadu strčil u Lovosic...mám lampu v hajzlu!!! Samej jezeďák tam jezdí kuafix!!!

                                        Npatlal - Profil | Út 31.3.2009 9:46:50

                                        Marsip >> To jsme chytli už minule :-)

                                          Červené karty: Szimona