Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NVéna S. - Profil | St 1.4.2009 12:06:11

Jettys >> jettys >> Já až okolo 12. To pak přijde na mobil nejlepší zpráva měsíce, že je výplata na účtu, pak už chodí jen ty špatné, jak to rychle ubývá :-)

    Njettys - Profil | St 1.4.2009 12:02:09

    Véna S. >> depak já beru prvního celou

      NVéna S. - Profil | St 1.4.2009 12:00:08

      Jettys >> jettys >> Ona se ještě někde dává záloha na plat a pak doplatek???

        Njettys - Profil | St 1.4.2009 11:59:14

        Shu-lin >> kde chceš vyzvednout?:)

          Njettys - Profil | St 1.4.2009 11:58:50

          Marsip >> se divíš dnes je berouse

            NAladin - Profil | St 1.4.2009 11:45:27

            Marsip >> mám tady novou kolegyni.......zaučuju:)

              NAladin - Profil | St 1.4.2009 11:45:07

              Wright >> ok, zjistím cenu u BB

                NMarsip - Profil | St 1.4.2009 11:04:27

                Ty woe, dneska je zrejme vydelavaci den. :)

                  NWright - Profil | St 1.4.2009 11:04:26

                  bodré podoledne,
                  Aladin: jedu pro něj v pátek, dřív se tam nedostanu

                    NMarsip - Profil | St 1.4.2009 9:29:52

                    Shu-lin >> Ja budu mit krusnej vikend v krusnohori az 11teho u Lumase na rybniku. Velky den, budou se lovit ty jeho woplisneny a kormoranama wokousany mrdecky. :)

                      NShu-lin - Profil | St 1.4.2009 9:20:02

                      Jettys >> jettys >> Tak pojedem spolu:-)) Tohle bude krušnej víkend kuwa.

                        NShu-lin - Profil | St 1.4.2009 9:19:03

                        Tady je taky krásně,úplně škoda bejt v práci.

                          Njettys - Profil | St 1.4.2009 9:18:38

                          Shu-lin >> já pojedu taky tak

                            NAladin - Profil | St 1.4.2009 8:47:49

                            Wright >> jak jsi na tom s feederem? Dneska pojedu pro něco do Black Bassu, tak se můžu podívat, za kolik ho má tam.

                              NAladin - Profil | St 1.4.2009 8:46:44

                              U nás ráno svítilo sluníčko a tady v Praze je pěkně hnusně a zataženo............

                                Nnumen - Profil | St 1.4.2009 8:44:18

                                Shu-lin >> Zajímavej způsob využití mušáku. Řízeček bych si zobl,ale musí být přes talíř,jinak to není řízek. Jo a nesmí být skrz něj vidět.

                                  NShu-lin - Profil | St 1.4.2009 8:29:27

                                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Tak to každopádně,ale zase mám k svačině dva řízky:-))

                                  Včera jsem si chytil první kapříky na mušák,super zážitek.Nejdřív jsem chytal na mokrou mouchu,ale ta potřech rybách byla na vyhození.Pak jsem na ní začal píchat housku a šlo to o poznání líp.

                                    NAladin - Profil | St 1.4.2009 8:23:56

                                    Shu-lin >> v tom případě jsi hroznej podpantoflák....:)

                                      NShu-lin - Profil | St 1.4.2009 8:22:59

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Ty si apríl woe.Než jsi mi o řekl jsem ani nevěděl že nějakej je.

                                        NAladin - Profil | St 1.4.2009 8:19:22

                                        Shu-lin >> dobrej apríl...........

                                          Červené karty: Szimona