Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

patlal - Profil | Út 31.3.2009 9:46:04

Shu-lin >> Tak jo ty šibale :-)

    Shu-lin - Profil | Út 31.3.2009 9:44:06

    Marsip >> Asi ti zase pošlu nějakej humus mail !!!:-))

      Marsip - Profil | Út 31.3.2009 9:37:31

      patlal >> Capnete, od Suliho i kapajici kohoutek co chytil od babicky. :)))

        Shu-lin - Profil | Út 31.3.2009 9:35:23

        patlal >> Na pivo mám držku a do spacáku si vlezem k tobě:-))

          Shu-lin - Profil | Út 31.3.2009 9:32:22

          Marsip >> Chtěla,zapojit boiler nad vanou a zásuvky v kuchyni.Asi bude mladá dědit:-))

            patlal - Profil | Út 31.3.2009 9:32:05

            Shu-lin ,jettys>> Vemte si na tdntdn spacák a něco na pívo.Jinak má být luxusně tak věřím že se něco pěkného čapne. Jinak zdarec všem.

              Aladin - Profil | Út 31.3.2009 9:15:42

              numen >> to děláš chybu, že větší pouštíš..........:)

                numen - Profil | Út 31.3.2009 9:13:51

                čolkař,zloch >> čolkař >> Já si sumíka chytím na feeder. Jedlího 90-100cm. Větší pouštím.

                  MichalM(štikař)™ - Profil | Út 31.3.2009 9:11:40

                  Shu-lin >> Tak v tomhle případě Ti to akvárko nezávidím:o))))

                  Už vás nebudu nadále rušit valím na kapři.

                    Marsip - Profil | Út 31.3.2009 9:03:49

                    Shu-lin >> Jen aby za to babicka neco nechtela. :))

                      čolkař - Profil | Út 31.3.2009 8:54:08

                      numen >> nebylo to myšleno jako urážka,kdyžtak zalov ve slovníku.Marsip-asi radši zůstanu u klasiky,na takhle drahý nástražáky nemám.

                        Aladin - Profil | Út 31.3.2009 8:50:41

                        Shu-lin >> poslal jsem ti SZ..........jen pro info, kdyby si něco chtěl

                          Shu-lin - Profil | Út 31.3.2009 8:48:21

                          Tak budu mít možná další akvárko.Včera jsem se bavil s mladý babičkou,která měla v Mostě zverimex.Po jeho zrušení jí zůstalo něco z vybavení,mimojiné 500l akvárko s příslušenstvím.Prej jestli ho chci tak je moje:-))

                            Marsip - Profil | Út 31.3.2009 8:41:02

                            Shu-lin >> :))))

                              Marsip - Profil | Út 31.3.2009 8:40:01

                              čolkař,zloch >> čolkař >> Vydriduch? Zrejme nejsi v obraze, mrkni na cenu nekterych show kategorie. To co se u nas vetsinou prodava je trida A, AA. Aby jsi se nespletl, tak ceny jsou v EUR, ne v CZK. :) http://www.koi-paleis.com/index.php?nl/japanse_koi

                                numen - Profil | Út 31.3.2009 8:39:46

                                Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Dneska nebo zítra vyrazím na ryby.Buď Žernoseky ,nebo kus pod Račickej jez, je tam takovej hezkej vracák.

                                  Shu-lin - Profil | Út 31.3.2009 8:34:14

                                  Dobrý ráno.
                                  Na Casienu to stálo za hovno,málo vody a zvýšenej průtok.Navíc jsem si zapoměl pruty.

                                    Aladin - Profil | Út 31.3.2009 8:21:34

                                    čolkař,zloch >> čolkař >> tobě k ulovení sumce nepomůže ani nestandartní barevná kreace.:)

                                      numen - Profil | Út 31.3.2009 8:13:29

                                      čolkař,zloch >> čolkař >> Nevím co je to vydřiduch a urážímě to.U nás jí vysazujou a parmu,ostrou ani podoustev ne. Mám radši plotici a perlína ,než tlouště a jesena. Proto je na dám radši. Lína bych nedal za nic.

                                        Aladin - Profil | Út 31.3.2009 8:08:40

                                        numen >> jak to vidíš s rybama? Dneska ještě neví, jak bude čas, ale zítra bych odpoledne určitě vyrazil.

                                          Červené karty: Szimona