Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NAladin - Profil | Út 31.3.2009 8:02:55

Pěkné ráno

    Nčolkař - Profil | Út 31.3.2009 7:54:39

    numen >> tloušť by mi nevadil,ale jesen by mi bylo líto,ta ryba je mi sympatická.Jsi větší vydřiduch jak Marsip a Rapala dohromady.

      Nnumen - Profil | Út 31.3.2009 7:47:52

      čolkař,zloch >> čolkař >> To je lepší tloušťák,nebo jesen. Tyhle kapři jen za 3kč-1cm čtvereční!

        Nčolkař - Profil | Út 31.3.2009 7:40:44

        Marsip >> Dobré ráno
        Marsip ,numen a další koifotři>> měl bych vážný zájem o nestandartní barevné kreace,zejména kombinace červená hlava,bílé tělo v ceně 3 Kč/10 cm,odchované v bazénku s labskou vodou s mírným proudem. .Nemusí být made in Japan.Odběr od 15.6.

          Nnumen - Profil | Po 30.3.2009 20:11:34

          taky mám nějaké krasavce.

            Nnumen - Profil | Po 30.3.2009 20:08:44

            Marsip >> Taky jsem stavěl ,ale malé a mám tam vše.od karasů ,kojáků,jeseterů i línů.

              Njettys - Profil | Po 30.3.2009 16:23:31

              Marsip >> tož to by šlo..
              nemůžu to najít

                NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 16:15:07

                numen >> Pokud budes mit zajem, pocitej import japonsko = 200kc/cm, odchov z japonskych ryb v CR = 30kc/cm :) Ale vetsinou nejsou tak pekne barevne. :)

                  NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 16:11:26

                  numen >> Ted tam mam mazliky i kolem 54cm

                    NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 16:09:48

                    numen >> Jsou moje, na prodej budou nejake v kvetnu primo z japonska.

                      Nnumen - Profil | Po 30.3.2009 16:08:40

                      Marsip >> Ty ryby jsou tvoje ,nebo na prodej?

                        NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 16:05:22

                        Jettys >> jettys >> Posli mi tuhle fotku v original velikosti. pls

                          NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 15:55:38

                          Jettys >> jettys >> Mas to v mejlu

                            Njettys - Profil | Po 30.3.2009 15:36:03

                            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> už chytil táááákovu rybu

                              Njettys - Profil | Po 30.3.2009 15:34:38

                              Marsip >> už to máš spočítaný?.)

                                NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 15:05:45

                                Jettys >> jettys >> Sepisu ti prajs, vseho a pak se rozhodnes do ceho vlitnem na zacatku.

                                  NAladin - Profil | Po 30.3.2009 15:03:39

                                  Jettys >> jettys >> tý krávo, to bude hvězda

                                    Njettys - Profil | Po 30.3.2009 14:58:43

                                    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> jel do frandie na casien

                                      NAladin - Profil | Po 30.3.2009 14:57:31

                                      Šuli je na rybách?

                                        Njettys - Profil | Po 30.3.2009 14:43:14

                                        Marsip >> zjisti co se dá a pak na to vlítnem,dáme po pivu,nějakou kořalku a bude:))

                                          Červené karty: Szimona