Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 14:16:39

Jettys >> jettys >> Woe, zjistim cenu za bednu. Chce to alespon rovnou napojit, pak je to wopruz. Osadit se to da potom. Naklady co budou (folie, pruchodky: 3x110mm/filtrace+skimmer a 50mm/pritok, guly mas, bedna na filtr/uz maji i PP, to by melo byt levnejsi a dve soupata 110mm plus 110mm odpadni roury), tot vse co by ted bylo potreba. Filtr to chce mit s urovni hladiny, aby se casem dalo poridit cerpadlo s co nejnizsi spotrebou. Jestli to budes mit 20kub, staci nejake s 10kub/h. Takove zere 60W.

    Njettys - Profil | Po 30.3.2009 13:48:23

    Marsip >> máím lovů že nevim co s nima,na folii mám

      NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 13:45:40

      Jettys >> jettys >> Uz mas love na jezirko? Ne? Tak jsi bonbon ty.

        Njettys - Profil | Po 30.3.2009 13:39:38

        Marsip >> bonbónský stránky:)

          NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 13:11:48

          numen >> Myslis asi filtracni material. 1 komora / kartace, 2 komora / penove kostky, 3 komora / Zeolit + Siporax. Jinak mrkni na www.hariwake.cz nejake fotky tam mam.

            Nnumen - Profil | Po 30.3.2009 12:11:51

            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Čas mám,jenom dneska musím na MO.Já se ozvu.

            Marsip to si k té čističce připojil i barák ne. Jinak co tam dáváš za filtraci. Mě mladej včera rozbil ten kryt na uv lampě co je uvnitř. To byl zas pešek.

              Nnumen - Profil | Po 30.3.2009 12:08:37

              Jettys >> jettys >> Tahle byla focená sválně ,aby bylo vidět místo kde jsem byl. Abys neřekl zase ta samá fotka. Holt kdo chce psa bít ,hůl si najde!
              Ještě se ozve ,asi jeden kaprař.

                NAladin - Profil | Po 30.3.2009 11:33:11

                Já jel včera trasu Jablé v Podještědí - Stráž pod Ralskem - Mimoň a horší silnice jsem nikde neviděl. Bylo tam tolik děr, že se jim nedalo ani vyhýbat:)

                  NWright - Profil | Po 30.3.2009 11:27:11

                  Bodré podoledne
                  numen: ok, díky
                  čolkař: vím, jel jsem tam v sobotu i v neděli :-)
                  Na řece na vtoku do Nechranek jak o závodech, cca 30 rybářů po levým břehu po proudu. Jdou násaďáci pod 50cm, začali i lopaťáci cejni...
                  Udírna je hotova, mám následky - puchejře na rukou (s lopatou a krumpáčem mi to nesluší)
                  Taky jsem si stačil řádně vymazat registry... povedený víkend

                    NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 11:16:09

                    numen >> 11kub, jo to je filtrace 1kub

                      NAladin - Profil | Po 30.3.2009 11:00:38

                      numen >> jak jsi na tom s časem teď v týdnu odpoledne?

                        NAladin - Profil | Po 30.3.2009 10:40:45

                        Nescháníte někdo pěknej novej bivak?

                          Njettys - Profil | Po 30.3.2009 10:21:54

                          coe s váma?

                            Njettys - Profil | Po 30.3.2009 8:21:28

                            numen >> zase stejná fotka,akorát si tam přidal kýbl:))

                              Nnumen - Profil | Po 30.3.2009 8:16:50

                              Marsip >> ta šachtička za tím , tam bude filtr? Kolik ten rybník ? má obsah.

                                NMarsip - Profil | Po 30.3.2009 7:49:48

                                numen >> Trebas. :)

                                  NAladin - Profil | Po 30.3.2009 7:47:51

                                  Pěkné ráno

                                    Nnumen - Profil | Ne 29.3.2009 21:25:46

                                    Aladin >> Já byl na chvilku na Labi.Pár rybek se povedlo.

                                      Nnumen - Profil | Ne 29.3.2009 21:25:36

                                      Aladin >> Já byl na chvilku na Labi.

                                        Nnumen - Profil | Ne 29.3.2009 21:24:43

                                        Marsip >> To je kóje pro duhoně?

                                          Červené karty: Szimona