Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NMarsip - Profil | Ne 29.3.2009 20:54:05

Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Nijak, teprve napoustim rybnik. :)

    NAladin - Profil | Ne 29.3.2009 20:38:11

    Zdar kucí, tak jste nachytali?

    Dneska jsem navštívil Gandalfa.......mám vás pozdravovat. Zdraví má jak na houpačce.

      NAladin - Profil | So 28.3.2009 17:26:11

      čolkař,zloch >> čolkař >> byl jsem se podívat u vody a u břehu najížděli okiši do potěru........

        Nčolkař - Profil | So 28.3.2009 16:28:51

        Tak prvních 7 kusů zvonících strýmrů hotovejch,jen nemám žádnej lak po ruce,ty ryby se z toho zjančej,kdyby nepršelo,jedu to hned zkusit.Iceman-dík za rady.

          NAladin - Profil | So 28.3.2009 12:31:25

          numen >> jsem ti říkal, že budu mít čas až v týdnu........

            Nnumen - Profil | So 28.3.2009 12:14:30

            Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Já jsem ti říkal,že máš jít se mnou! Pořád jsou opatrní. Byl tam známý ,měl silnější cajk,tvrdší špičku a za celou dobu so jsem tam byl ,nechytil cejna.

              Njudas.d - Profil | So 28.3.2009 11:48:40

              Jettys >> jettys >> to víš že se to rozjede:o))

                Njettys - Profil | So 28.3.2009 11:39:46

                patlal >> snad se to rozjede

                  Npatlal - Profil | So 28.3.2009 10:56:17

                  Jettys >> jettys >> Co naděláš,začátek sezony :-(

                    Njettys - Profil | So 28.3.2009 10:49:31

                    patlal >> takový mrdky vypínám ve vodě:)

                      NAladin - Profil | So 28.3.2009 10:41:43

                      numen >> pěkný, pěkný......snad mě příští týden vemeš sebou,abych si chytil rybu:)

                        Nčolkař - Profil | So 28.3.2009 9:52:25

                        Zdar,to je hnus počasí,chtěl jsem kopat kanalizaci a ono leje jako z konve,nedá se svítit ,dnes uvážu svou historicky první mušku a to hned strýmra.

                          Npatlal - Profil | So 28.3.2009 9:40:46

                          Jettys >> jettys >> Mělo by být luxusně tak půjdou i kapři ale tak do 22kg !

                            Njettys - Profil | So 28.3.2009 9:26:01

                            patlal >> jo příští téden....píšu si radši:))

                              Npatlal - Profil | So 28.3.2009 9:20:15

                              Jettys >> jettys >> Nezapomeň na 3,4,5.4 tdntdn .-)) Tam se ti to povede :-)

                                Njettys - Profil | So 28.3.2009 9:19:28

                                judas.d >> včera se hold nezadařilo:))

                                  Nčolkař - Profil | Pá 27.3.2009 22:18:19

                                  numen >> pořádní cejni,nerad ty slizouny beru do ruky (kromě nastražení na sumce)natož když mají třecí vyrážku

                                    Njudas.d - Profil | Pá 27.3.2009 22:07:48

                                    Jettys >> jettys >> jakto že nejseš na šrot jako normálně??:o)))

                                      Nnumen - Profil | Pá 27.3.2009 22:02:33

                                      Jettys >> jettys >> já ti tam začnu dávat datum. Dneska to byl jenom o cejnech. Řeka je pořád vysoko a tak chodím na cejny. Ty nechraňky nás zásobujou, jak to tam je s rybama?tohle byla vyjímka

                                        Nnumen - Profil | Pá 27.3.2009 22:01:45

                                        jettys >> já ti tam začnu dávat datum. Dneska to byl jenom o cejnech. Řeka je pořád vysoko. Ty nechraňky nás zásobujou, jak to tam je s rybama?

                                          Červené karty: Szimona