Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 21:56:57

numen >> sem dávš furt stejnou fotku:))

    Nnumen - Profil | Pá 27.3.2009 21:55:59

    Dnešek

      Nčolkař - Profil | Pá 27.3.2009 21:43:51

      To jste tu zase měli hodnotnej den,co bukvice?!
      Wright-jestli pojedeš na chalupu od CV,vezmi si vozejk za auto,cestáři tam dneska mydlili od hlavní ke Kadani pěkný stromy kolem silnic a máš s dřevem vystaráno, i pár švestek do udírny padlo.Nechranky už máš pěkně rozmrzlý,zato Přísečnice byla ještě napůl pod ledem.

        Nnumen - Profil | Pá 27.3.2009 20:20:36

        Fantozi (Aladin) >> Aladin >> 17cejnů,3ploti,jeden ježdík

          Nnumen - Profil | Pá 27.3.2009 20:01:20

          Wright >> Na krámě ho nemá,ale jeden dával do prahy tak jestli ho tam budou mít ,tak ho v pondělí přiveze.

            NWright - Profil | Pá 27.3.2009 15:29:32

            Já ještě hodinku...

              NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 15:28:57

              Taky jdu domů.........

                NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 15:21:15

                Kuci majte sa...

                  Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 15:19:38

                  Ajci -dej docentoi červenou...

                    NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 15:06:24

                    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Je pravda, ze jsem si puvodne nechal prvni jezirko vybagrovat na cca 15kub a pak ho behem mesice zvetsil na 28. :))) Normalne me z toho brnely prsty. :))

                      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 27.3.2009 14:59:42

                      a aldinovi taky, aby se moc netlemil...
                      děkuju

                        NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 27.3.2009 14:59:17

                        ajsi, dej džetysoi žlutou....

                          NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 14:53:13

                          Jettys >> jettys >> :))))))))))

                            Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 14:47:06

                            Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD >> nemá ti kdo lízt do prdele......:))

                              NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 27.3.2009 14:45:26

                              bez toho šuliho je to tu mrtvý...

                                Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 14:42:14

                                Marsip >> mrk woe

                                  NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 14:19:08

                                  Marsip >> to se dá vykopat....

                                    NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 14:17:33

                                    Jettys >> jettys >> jakej MRD

                                      NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 14:17:05

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Howno, maly fisle musi z vody ven, velky nemaj co papat. :)

                                      Dle plotovek jezirko 2x3m, tam uz bych soupl hloubku alespon 1.2m, ale bacha at se ti v tom neutopi mladej. :)

                                        NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 14:07:19

                                        To je zase provokace v Můj lov.........

                                          Červené karty: Szimona