Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NWright - Profil | Pá 27.3.2009 13:23:16

Jettys >> jettys >> už je to monotónní...musíš na to koukat pozitivně...Jen co přejde ten jarní deštík rozsvítí se sluníčko, děti půjdou na hřiště, maminky si vezmou minisukně a ročník 2010 může být docela silným ročníkem...

    NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 13:21:33

    Jettys >> jettys >> v Praze ne.........

      Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 13:20:45

      tady chčije jaxvině

        NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 13:14:20

        Wright >> já vím.........já psal o sobě:)

          NWright - Profil | Pá 27.3.2009 13:13:54

          Fantozi (Aladin) >> Aladin >> doma nebudu, počítám, že budu o voděnky....

            NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 13:10:54

            Wright >> to jo a pak sobota a neděle doma:)

              NWright - Profil | Pá 27.3.2009 13:10:08

              ještě necelý 4 hodinky....

                Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 12:04:12

                konečně mám stejnej MRD v práci i doma...

                  NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 11:45:27

                  Lumas >> Jak pisu, az budes mit u baraku slibovane jezirko, zacneme se o tom bavit. :)

                    NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 11:06:42

                    Marsip >> velikostně bych to viděl asi takhle.......

                      NLumas - Profil | Pá 27.3.2009 11:03:38

                      Jettys >> jettys >> No tebe ne, ty obecní ouchyláku :-)

                        Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 11:00:49

                        Lumas >> co tu chceš ta varská pičo?.)

                          NLumas - Profil | Pá 27.3.2009 10:59:57

                          Marsip >> Dědku se nerozčiluj, nebo tě tam za tím ředitelským stolem jebne :-) lepší kalná příroda než bazén destilky, to mi nevymluvíš.

                            NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 10:54:29

                            Marsip >> tak co by si chtěl najaře, když taje sníh?.)

                              NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 10:49:29

                              Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Myslim, ze velikost mas od narozeni danou. Nebo, ze by nastavce? :)

                              Vcera jsem jel do Kravaru k Lipe. V Roudnici tece vody jaksracek.

                                NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 10:48:05

                                Marsip >> uvidíš, jakou zvolím velikost.........

                                  NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 10:45:11

                                  Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Takze chces zumpu, na to vodopadek staci. Kup si v OBI plastovy vylisek, ten splnuje tve pozadavky. :)

                                    NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 10:44:07

                                    Lumas >> Drz hubu, jak jsem rekl, popovidame si o tom, az budes jezirkar a ne zasranej rybnikar. :D

                                      NLumas - Profil | Pá 27.3.2009 10:38:14

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Správně, srát na filtraci! !!!!!!!!!!!!!! příroda je příroda a na nějaký bazén destilované vody :-D

                                        Červené karty: Szimona