Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 10:32:56

Marsip >> filtraci můžu napojit na bazén......:))

Je potřeba to filtrovat? Já bych tam spíš dal jen na okysličení nějakej vodpádek, nebo fontánku.

    NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 10:22:24

    Wright >> PVL je z Asie, tam je teplota o vic jak 10C jinde. :)

      NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 10:18:34

      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Chces vodu filtrovat? Vydrz do pristiho tydne a doctes se to tu na MRKu.

        NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 10:17:07

        Marsip >> o víkendu nafotím, kde by mělo být jezírko, tak mi pak poradíš, hloubku a podobně. Dík

          NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 10:17:04

          Jettys >> jettys >> Ale pycu.... Chovas se jak zasranej spartanskej hůlingenz. :))

            Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 10:16:02

            Marsip >> ty si mi to položil......ty se mnou nechceš mluvit?:(

              NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 9:54:25

              Jettys >> jettys >> ja nic zaclo to tutat jak kdyz si mi s tim prasknul. :)

                Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 9:43:06

                Marsip >> co máš s founem?

                  Nnumen - Profil | Pá 27.3.2009 9:28:38

                  sobotu by se místy měly odpolední teploty zastavit na 16 °C, také nejnižší noční teploty už budou zůstávat nad bodem mrazu.27.3.2009 8:41

                    Nnumen - Profil | Pá 27.3.2009 9:20:41

                    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Dnes je tam fakt teplo,ale chvíli mraky dokonce i mrholilo a teď již zase průsvitá.

                      Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 9:20:06

                      Tady je wosum stupnů a prosvítá

                        Nnumen - Profil | Pá 27.3.2009 9:19:37

                        Wright >> Kolem 14 hod. jedu na ryby tak se tam stavím. Já su doma ,nejsem v práci.To víte na jihu ,taky nechtěj fachat.

                          NWright - Profil | Pá 27.3.2009 9:15:48

                          numen >> Dopadne-li to , dej vědět. Vyzvednul bych nejspíše v pondělí, dnes ráno jsem měl možnost s tím proutkem i nahodit, má ho kolega. Je prima.

                            NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 9:15:01

                            numen >> vy tam tu teplotu máte nějakou divnou..........včera když jsem přijel po pátý domů, tak u nás bylo 5 stupňů. Ale si to bude tím, že bydlím u vody.:)

                              Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 9:12:14

                              snííííídáme:)

                                Nnumen - Profil | Pá 27.3.2009 9:11:47

                                U nás je zase celkem fajn.Průsvitá sluníčko a neuvěřitelných 10 stupňů. Co více si přát.

                                  NWright - Profil | Pá 27.3.2009 9:09:35

                                  Marsip >> hele, počasí prej bude stát za hovno... říkal to PVL!!!!

                                    NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 8:46:37

                                    Kuwa, zadna odpoved, to jsem si mohl myslet. :(

                                      NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 8:40:47

                                      Wright >> Pojedeme do prdele a pomuzeme marsipovi na baraku. :)

                                        NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 8:13:07

                                        I když tohle vypadá líp.........http://www.lss2008.wbs.cz/

                                          Červené karty: Szimona