Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 8:09:44

Včera po mě chtěl Kuba sehnat na počítač simulátor traktoru. Našel jsem tohle, tak to doma stáhnu a budeme pařit:)) http://www.trainsim.cz/?mod=article&showid=867

    NWright - Profil | Pá 27.3.2009 8:08:06

    Fantozi (Aladin) >> Aladin >> chytat se dá vždy , ale komfort chybí...Navíc hned po postavení udírny jsem měl v úmyslu pořádně ji zajet a v neděli zkusit první vzorek...Takhle se mi nebude chtít chodit přikládat...

      NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 8:06:36

      Wright >> teď v rádiu říkali, že o víkendu přijde studená fronta.........ale chytat se asi bude dát

        NWright - Profil | Pá 27.3.2009 8:06:28

        Pvl >> hmm, já taky, ale dnes jsem se ještě nedíval, včera rosničky tvrdili, že bude v sobotu polojasno až jasno a v neděli jasno. Dnes tam mám, že v sobotu bude zataženo a v neděli polojasno. Počítám, že zítra tam bude, že v neděli bude zataženo...fucking weather!

          NPvl - Profil | Pá 27.3.2009 8:04:13

          Wright >> mám to nastavený na region

            NWright - Profil | Pá 27.3.2009 8:03:00

            Pvl >> japa to? má bejt teplo, polojasno až jasno, místy i ojediněle...

              NPvl - Profil | Pá 27.3.2009 8:02:42

              Wright >>

              Dnes: Zataženo, dešťové přeháňky

              2/9 °C

              Zítra: Zataženo

              -1/11 °C

              Neděle: Zataženo, dešťové přeháňky

              2/6 °C

              Pondělí: Oblačno, smíšené přeháňky

              1/8 °C

                NPvl - Profil | Pá 27.3.2009 8:00:01

                Wright >> U nás teda nic moc počasí na vík.

                  NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 8:00:00

                  Wright >> budíš ti přáno.........

                    NWright - Profil | Pá 27.3.2009 7:58:13

                    A jelikož jest malá sobota a o víkendu rosničky hlásí fishingové počasí pojedeme hned po prácí kam? K vodě přeci...a budeme papat a bumbat a udírnu stavět a taky rybišky chytat....to bude krása!!!

                      NPvl - Profil | Pá 27.3.2009 7:54:58

                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Když máš pondělí ..

                        NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 7:54:28

                        Pvl >> čas se posouvá až o víkendu:)

                          NPvl - Profil | Pá 27.3.2009 7:52:26

                          Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Přehoď si čas :o§)

                            NMarsip - Profil | Pá 27.3.2009 7:50:40

                            Wright ma pravdu, velka je az zitra a v nedeli jiz male pondeli

                              NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 7:44:15

                              je pondělí

                                Njettys - Profil | Pá 27.3.2009 7:43:26

                                je velká sobota

                                  NWright - Profil | Pá 27.3.2009 7:41:30

                                  Bodré podoledne, je malá sobota...

                                    NAladin - Profil | Pá 27.3.2009 7:39:48

                                    Pěkné pondělní ráno

                                      Nnumen - Profil | Čt 26.3.2009 21:07:48

                                      čolkař,zloch >> čolkař >> Věřil bych:-) Jsem na odpo tak nevím.

                                        Nčolkař - Profil | Čt 26.3.2009 21:07:03

                                        numen >> tam to bývá snad každý rok,nad" Pannou "a je na co koukat,nejen co do bab,ale chytají se i velký ryby..
                                        byl jsem dnes na akci ve Vladimíru,vedle nás z jedný strany Procházka,z druhý Chovaneček a nikdo z firem nedorazil,porvali se cestou?

                                          Červené karty: Szimona