Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 14.2.2007 13:29:20

aladin: šuli a já, a to uvidíš ty mejdany...se těš...!!!!

    NAladin - Profil | St 14.2.2007 12:46:35

    Gandalf.víc jak 10 stupňů asi nebude, ale testnout to můžeš.:)) Já asi testnu naše labíčko....

      NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 12:44:52

      Aladin : Pokud nebude chcát a bude víc jak 10 stupňů nad nulou, tak jdu o víkendu testnout M.

        NAladin - Profil | St 14.2.2007 12:40:47

        Miky:jak píše čolkař, je to lehce nahoře.

          NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 12:16:36

          čolkař:Česky umí dobře, jenom některý slova jako třeba podprsenka jí dělaj problémy:-)))

            Nčolkař - Profil | St 14.2.2007 12:14:51

            Miky-zdar,včera jsem byl v Ústí a je to po Lovosice dost nahoře a přikalený,na zimovišti bylo 6 kolegů.

              NMikyrybář - Profil | St 14.2.2007 11:47:18

              Zduřte vulvy, koukejte makat a neplkejte :)))))

              Šuli- jsem ti woe poslal taky hlas, akorát nevím, jestli si to bůbec zasloužíš

              All- nevíte, jak vypadá prognóza Labe na víkend? Chci si jet zalapat ale slyšel jsem, že je hodně hore

                NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 11:31:37

                čolkař : Vždyť vidíš, že je v poslední době víc gynegolok než rybář..)

                  Nčolkař - Profil | St 14.2.2007 11:06:13

                  Aladin-nevíš,třeba bych něco chytil,i slepé kuře občas najde zrno,ale možná máš pravdu a tak jdu raději dnes s děvčaty z ALS na bowling.Jo a pokud jde o tu Anglickou slaninu,bylo v jednom záběru vidět,že jde o litoměřickou f.Jotis(dříve JOKA).
                  Šuli-uměla dobře česky nebo jí nebylo přez tlumočníka v ústech rozumět jak huhňala ?Jo a proč máš před nickem to Dr.=Drvoštěp?

                    NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 10:28:15

                    čolkař:Zrovna včera jsem jednu potkal.19 let,z Nigerie.Suprová holka,ani jí nevadilo když jsme si z ní dělali srandu že si moc meje ruce a proto má bílý dlaně:-))

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 10:25:05

                      Gandalf: to je mě líto, podívám se po lepším.

                        NAladin - Profil | St 14.2.2007 10:20:24

                        čolkař:co bys dělal u vody? Stejně bys hovno chytil...:))

                          NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 10:20:01

                          Ice : V tom tvým plechu byl hroznej humus. Odlejvám z vlastních zásob.

                            Nčolkař - Profil | St 14.2.2007 10:14:05

                            Šulimu nevěřím ani pozdrav,ale nemůže za to,je vystreslej z toho jak potkává v životě samý lesby,hrál to včera věrohodně.Kurńa,venku je krásně,mám před sebou hromady papíru a nejradši bych bouch dveřma a šel na ryby,v pondělí v noci mi kamarád nasbíral krásný rousnice,prej lezly jak v létě.

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 10:12:56

                              Gandalf: nebejt mě tak nemáš z čeho odlejvat.

                                NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 10:10:38

                                Ice : Dostaneš hovno a ne olova. Nebejt Marsipa, tak to nemám kam odlejvat. V tom magazínu o tom má moc pěknej článek

                                  NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 10:07:23

                                  Aladin : To nemůžu. Kdo má furt opravovat zipy u poklopce..))

                                    Nkarelc - Profil | St 14.2.2007 10:04:57

                                    Aladin: to by se aspoň trošku vyprázdnila čekárna, bo by to s babkama šlehlo :-)

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 10:04:16

                                      Gandalf: koukám, že je ti jedno co čteš za sračky :o)

                                        Červené karty: Szimona