Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 14:44:04

RC to nebyl, podezřívám MM, makejte ať máme 500 kusů a zmizíme z očí.

    NAladin - Profil | St 14.2.2007 14:42:34

    Tak to je hustý.......))

    MM, RC:to se jako nesmí?)

      NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 14:41:55

      Jdu to zjistit.

        NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 14:41:20

        cenzura....jdu zvracet!!!

          NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 14:41:14

          Já to pánové nebyl, přísahám!!! Mě se ty holky líbily :o(

            NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 14.2.2007 14:37:04

            kde je foto z vinobraní?

              NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 14:35:36

              Otázky nad 500 příspěvků se neoběvují v tom pravém sloupci "Kde to žije"

                Njettys - Profil | St 14.2.2007 14:10:11

                Ice -kde si to vyčetl?

                  NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 14:08:49

                  ještě 60 příspěvků a zmizíme z očí nepřítele :o))

                    NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 14:05:27

                    jettys:Asi trucuje:-)))

                      Njettys - Profil | St 14.2.2007 14:03:33

                      šuli -bachy se s tebou nebaví???:)

                        NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 13:59:55

                        Aladin:Jde vidět že jste pěkný burani nechat takovou křehkou slečnu tahat konev,železnou...:-))

                          NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 13:56:30

                          Docent: Docente,tohle vinobraní si nesmíme letos nechat uniknout..:-)

                            NAladin - Profil | St 14.2.2007 13:53:59

                            PS:ja si to poznal? Že ty si tam už byl.....))))

                              NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 14.2.2007 13:53:14

                              aladin: to je nučnický vinobraní?:-))

                                NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 13:47:55

                                Aladin : Do toho škopku bych se k ní rád nacpal.

                                  NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 13:43:47

                                  Aladin:Samá štětka,ale víno bych si dal:-))

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 13:36:30

                                    Skipi už sem chodit asi nebude :o)

                                      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 14.2.2007 13:33:54

                                      gandalf: jako první půjde aladin, protože bude chtít zachránit své manželství :-)
                                      potom se šábnem wo pozemek a barák...

                                        NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 13:31:20

                                        Docent : Tak to si počkám, až to tam začnou domorodci rozprodávat za hubičku....)))

                                          Červené karty: Szimona