Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 10:01:37

jettys:Přiznávám,moje první reakce v plkárně byla upřímná..

    NAladin - Profil | St 14.2.2007 10:01:34

    Gandalf:měl sis raději koupit nějaký porno časopisy...))

      NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 9:58:11

      all : Minulý týden jsem projebal celé dopoledne v Liberecké nemocnici a abych si zkrátil čas, tak jsem si koupil dva rybářské časopisy. Vyhozených 100Kč. Teď jsem si vytiskl dvě čísla CAPR WEB magazínu a prašule jsou doma.
      p.s. Překvapilo mě, že K. Nikl nemá problém dát do toho magazínu rybáře v tričku Mikbaits. Smekám.

        Njettys - Profil | St 14.2.2007 9:50:02

        šuli -stejně si nic nehrál a byl si fakt nasranej

          NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 9:11:37

          šuli: šmejde, dostal jsi mě, to nejde zapřít :o)
          čolkař: ty dostaneš voranžovou :o)

            NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 9:11:25

            Dr. Šuli : Ty jseš opravdu parchant. Ice jde furt na první našlápnutí. Skočili ti na to včera i někteří Bachobijci, kteří Iceho cpali do stejného pytle.

              NAladin - Profil | St 14.2.2007 8:58:09

              Tak už je starej Bulvár v kelu...
              Vyhlašuju minutu ticha na jeho věčnou památku.......:))

                NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 8:55:26

                čolkař:Já to rozdejchal v pohodě.Jenom jsem dělal hérečku abych Iceho trošku vyschýzoval.Podle včerejšího telefonátu s ním se to povedlo na výbornou:-)))

                  Nčolkař - Profil | St 14.2.2007 8:49:49

                  Zdarec bulvy-včera jsem tady propás rozdělování karet,ale vidím že Šuli si to vzal osobně a nerozdejchal to,já mu naopak závidím,dostanu taky žlutou když zažaluju Ice?

                    Njettys - Profil | St 14.2.2007 8:44:14

                    Šuli -ale já nechci bejt známá osoba

                      NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 8:35:35

                      jettys:Ještě mi jednou poděkuješ:-)))

                        NAladin - Profil | St 14.2.2007 8:34:49

                        Šuli:já jsem uved Bachyho...:))

                          Njettys - Profil | St 14.2.2007 8:19:09

                          Šuli -ty si úl

                            NAladin - Profil | St 14.2.2007 7:57:51

                            Vidíte v sobotu a v neděli ty teploty? To je paráda.....))

                              NAladin - Profil | St 14.2.2007 7:54:25

                              Gandalf:věřím, že ty ryby pustil..:)))))))))))

                                NDr. Šuli - Profil | St 14.2.2007 7:53:59

                                Zdar a sílu...

                                All:děkuji všem kdo mi poslali hlasy..:-)))

                                Marsip,Jettys:Už jste vyplňovali na CW anketu čtenáře? Uvedl jsem vás jako predné osobnosti české kaprařiny,bude boháči:-))

                                  NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 7:52:37

                                  Aladin : To je síla. Ale co chcem ? Možná, že ještě něco přichytali, aby to mělo těch 7kg. No a to je to patnáctiletej smrkáč. Kam se na něj serou důchodci.

                                    NAladin - Profil | St 14.2.2007 7:44:29

                                    Ty vole, snowbee v Můj lov, to je dobrá masařina....:)))))

                                      NLumas - Profil | St 14.2.2007 7:44:03

                                      marsip: hááájzle!!!!!!!!!!!

                                        NAladin - Profil | St 14.2.2007 7:42:22

                                        Zdar)

                                          Červené karty: Szimona