Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NMarsip - Profil | St 14.2.2007 7:40:22

Ajc: Vyřizování a úřady... však víte. :)

    NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 7:37:54

    Marsip: v polovině týdne?????

      NMarsip - Profil | St 14.2.2007 7:36:02

      Já Vám na celý makání S. Mám dofču, heč :)

        NLedňáček (Iceman) - Profil | St 14.2.2007 7:19:51

        Já už makám, za chvilku jedu na očkování, heč :o)

          NDěda Gandalf - Profil | St 14.2.2007 7:01:40

          Nazdar bulvy. Vztávat a makat. Šup, šup...

            Njettys - Profil | Út 13.2.2007 21:50:24

            vasek -no jasně můžeš celou noc.)))

              Nvasek - Profil | Út 13.2.2007 21:48:36

              jettys: jde hlasovat i víckrát?

                Njettys - Profil | Út 13.2.2007 21:09:26

                vasek -a já nic??

                  Nvasek - Profil | Út 13.2.2007 21:05:02

                  Šuli: tak tam máš další dva hlasy i mladej se připojil , jen Tě nemohl poznat , říkal , že na tý fotce není poznat kdo je nejmeší :o))

                    NGandalf děda - Profil | Út 13.2.2007 20:27:08

                    Ice : Cena je fakt vysoká, ale mohlo by to být bezva.

                      NMarcus - Profil | Út 13.2.2007 20:18:15

                      uz som tu

                        Njettys - Profil | Út 13.2.2007 20:15:30

                        pro marcuse

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 19:34:55

                          Gandalf: koukal, cena je pro mě nepříznivá :o))

                            NGandalf děda - Profil | Út 13.2.2007 19:14:57

                            Ice :Nemusíš. Já už ho nepotřebuju. Koukal jsi taky na ty brolíčka na Hobby ?

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 19:10:04

                              Gandalf: ty mě normálka ovlivňuješ :o)
                              Koukal jsem n Branstara na deštníky, vemu si ten 2,5m za 900 + ten zavrtávací kolík.
                              Pak musím koupit naviják, abych ti mohl vrátit ten tvůj.

                                NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 19:08:26

                                jettys: dík, rozhoduji se koho podpořit :o)

                                  NGandalf děda - Profil | Út 13.2.2007 19:06:38

                                  Ice : Já myslím, že nejpěknější je ten šuliho. Vidíš to jistě taky tak. Tak mazej hlasovat.:-)

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 18:57:45

                                    Co je to za soutěž?

                                      Njettys - Profil | Út 13.2.2007 18:53:09

                                      G.D.-jasně že to punde

                                        Červené karty: Szimona