Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Gandalf děda - Profil | Út 13.2.2007 17:48:52

marsip : Kdy končí ta soutěž ? Já měl dneska v práci dost hoňku, tak že jsem nemohl oběhnout své ovečky. Zítra by to šlo.

    Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 15:33:45

    Šuli: ty woe, na SMS neodpovídáš, mobil mě típneš. Sem psal, že jsem si to chtěl jen zkusit, vybral jsem si tebe, že nejseš nasrávací. Bohužel jsem se sekl.
    Přestaň dělat zagorku, to jako se mnou už nebudeš mluvit? Já jen abych ti zbytečně stále nepsal. Už jsem se ti za to omluvil.
    A založit si další pokec mě příjde dost zbytečný.
    Jakmile tu uděláme 500 příspěvků tak se otázka přestane zobrazovat v kolonce "Kde to žije" a zase bulvár nikdo neuvidí.
    Víc už se ti omlouvat nebudu, protože si myslím, že se zas tolik nestalo.

      Dr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 15:21:37

      Marsip:Mardovi brzo dojdou kamarádi:-))))

        Marsip - Profil | Út 13.2.2007 15:20:00

        Šuli: Hlasování nekončí a náskok nemáš žádný! :))))))))))))))

          Dr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 15:14:33

          Marsip:Ne.Když druhý místo tak "poctivě":-)))

            Marsip - Profil | Út 13.2.2007 15:09:50

            Šuli: U Vás v Siemensu ještě nehlasovali? :))

              Aladin - Profil | Út 13.2.2007 15:04:02

              Šuli:to je zbytečný...

              Proč jsme vůbec tady, když starej Bulvár ještě funguje?:))

                Dr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 15:03:31

                Ty woe Marda mě na CW nějak drtí:-))

                  Dr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 14:59:21

                  Aladin:Nebude třeba.Založil jsem si novej "pokec",do dvou dnů bude na světě.

                    Aladin - Profil | Út 13.2.2007 14:56:52

                    Já bych se Šuliho už nikdy nepouštěl....)

                      Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 14:46:31

                      No nic, loučím se, jdu domů. Snad to do zítra z šuliho vyšumí. Nerad bych tu trhal partu, byl to jen hec :o)
                      Ahojky všem.

                        TK - Profil | Út 13.2.2007 14:27:58

                        Ten vlevo je Bachy ?

                          Docent Srkačka ex-CTD - Profil | Út 13.2.2007 14:23:53

                          all: se z tý práce dneska womrdam... a mam žlutou a jdu do piči.....

                            Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 14:23:43

                            šuli: nechceš si to vyříkat osobně? :o))

                              Aladin - Profil | Út 13.2.2007 14:22:44

                              Šuli:a nebo prezidentem..:))

                                Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 14:21:24

                                Proč nikdo nepíše? Dyť jsem žlutý nikomu nedal :o))))

                                  Dr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 14:18:00

                                  Aladin:Do roka bude ředitelem:-)))

                                    TK - Profil | Út 13.2.2007 14:17:17

                                      Aladin - Profil | Út 13.2.2007 14:15:31

                                      TK:já bych řek, že ho tam vzali bez příjmaček.......do toho průměru by se mohl vejít.:))

                                        Červené karty: Szimona