Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NTK - Profil | Út 13.2.2007 14:13:34

Ta škola je fakt cool. Bachy už prej udělal přijímačky, ale zatím je to neofiko.
http://www.s-k-s.wz.cz/

    NAladin - Profil | Út 13.2.2007 14:10:17

    Šuli:někdo to musel vodsrat jako první...)

      NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 14:10:09

      Šulínku, mám tě rád jak vlastního šulina, tak se nezlob. Za trest si s tebou dám ten salátek z ostrejch :o)

        NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 14:10:05

        vašek:Ještě jsem se k tomu nedostal:-)

          Nvasek - Profil | Út 13.2.2007 13:57:56

          Dr.Šuli: hele četl jsi upozornění na hlavní straně MRKu , nadávat smíš jen sám sobě :o))

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 13:56:00

            šuli: to jsi myslel vážně, nebo ti tam chyběl smajlík?

              NMarsip - Profil | Út 13.2.2007 13:54:17

              Šuli: Klíííd, dyk je to Ajs...

                NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 13:53:22

                Iceman:Kokote zamindrákovanej!!!!
                A klidně mi zase dej žlutou kartu...seru na tebe,mažu si tě.

                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 13:50:44

                  Tak jsem zkusil šulimu trest smazat a funguje to. Zase sem může. Tak jsem se vyřádil a pokračujeme :o))

                    Nvasek - Profil | Út 13.2.2007 13:43:21

                    RB: přece si nebudu likvidovat práci , každej klient dobrej :o) do důchodu mám ještě hóóóóóódně daleko:o)

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 13:33:30

                      Marsip: samo, že ano. Zítra ho tu zase máme :o))

                        NAladin - Profil | Út 13.2.2007 13:30:28

                        Tý krávo, von mu jí fakt dal..))

                          NAladin - Profil | Út 13.2.2007 13:30:00

                          Lube:asi si udělám rekvalifikaci...))

                            NMarsip - Profil | Út 13.2.2007 13:26:46

                            Ice: Doufám, že to jde dát zpět...

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 13:24:00

                              Je mě líto, za recept na ostrý jsem dal šulimu žlutou :o))

                                NRampusBampus - Profil | Út 13.2.2007 13:23:38

                                vasek: že jsi je na to upozornoval, já bych do toho auta ještě jakoby náhodou malinko strčil :c)

                                  NLube - Profil | Út 13.2.2007 13:22:43

                                  Pro mladší ročníky, kterým nevyjdou přijmačky na střední http://www.s-k-s.wz.cz/sbor.html :D

                                    NLube - Profil | Út 13.2.2007 13:19:22

                                    Řešení Bachyho otazky, sežrat všechno co se chyti a nic s natrženou .... od Bachyho montáže tam nebude plavat, krom koupajicich se slecen :D

                                      NCorey - Profil | Út 13.2.2007 13:18:58

                                      Bachy čeká až někdo udělá faul v pokutovém území aby mohl vytáhnout červenou

                                        Nvasek - Profil | Út 13.2.2007 13:18:45

                                        RB: teď jsem se vrátil z lokality kde jsou podobné opravy na denním pořádku , jen ty auta jsou v horším stavu to víš Teplice jsou přeci jenom město :o) , když jsem je upozornil , že by auto při podobné manipulaci mohlo na "opraváře" spadnout , vzal lopatu a podepřel ho podobně jako na obrázku stojí židle:o)

                                          Červené karty: Szimona