Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Nvasek - Profil | Út 13.2.2007 13:15:33

Ledňáček: neukazuje mi to kolik mám nepřečtených příspěvků a pak složitě hledám kde jsem četl naposled , nešlo by něco jako bylo v bulváru " začít číst od posledního nepřečteného " ?

    NRampusBampus - Profil | Út 13.2.2007 13:14:30

    Aladin: už máš opravený to auto ?? Mám typ na dobrej servis Horvát-Teplice :c)

      NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 13:04:12

      Aladin: ale ne, tohle je bulvár, budu spravedlivý osvícený diktátor, mažu jen to, co napadá mě, nebo mě jinak sere :o))
      Samo, že jsem žlutou nedal :o))

        Njettys - Profil | Út 13.2.2007 13:03:05

        jo mam jí:))))))

          NAladin - Profil | Út 13.2.2007 13:01:53

          Ice:ty jsi drsnej...))

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 12:59:40

            RB: nevim kdo jsi, takže pro dnes zatím jen žlutá :o)

              NMarsip - Profil | Út 13.2.2007 12:53:27

              Šuli: Z karet bych slepil pěknou bejsbólku :))

                NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 12:49:13

                Aladin:A berem hodně karet:-)))

                  NAladin - Profil | Út 13.2.2007 12:45:53

                  Nepozvem Bachyho na letošní sraz Bulváru?.:))

                    NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 12:44:41

                    jettys:Jenom ti zneviditelnil přízpěvek,kartu jsi ještě nedostal.Když hezky poprosíš tak ti jí dá:-)))

                      Njettys - Profil | Út 13.2.2007 12:34:38

                      Šuli -ty voe,jakto že tam nejsem když mám zesvětlenej příspěvek?:((

                        NRampusBampus - Profil | Út 13.2.2007 12:34:11

                        jettys: jasně, ani bych se nedivil, kdyby zrušili bulvár kvuli mě, aby mě někdo mohl mazat. já jsem i na bulváru na black listu. holt věčnej rebel :c)

                          Njettys - Profil | Út 13.2.2007 12:33:05

                          Šuli -Tak se podivej do tý otázky dolu

                            Njettys - Profil | Út 13.2.2007 12:32:27

                            R.B: -ty dostaneš rovnou černou

                              NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 12:32:20

                              jettys:Jak jsi na to přišel?

                                NRampusBampus - Profil | Út 13.2.2007 12:30:58

                                no a máte s bulvárem po píči. nejvíc maj po píči vyhnanci z bulváru, protože teď tu vládne inkvizice. to jsem zvědavej za jak dlouho bude můj příspěvek vymazanej :c)

                                  Njettys - Profil | Út 13.2.2007 12:27:43

                                  ty vole já jí mám taky:)))

                                    NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 12:19:53

                                    Lumas: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=14423
                                    Napiš tam že natrhneš tlamku Bachymu svym vykonavačem zla a máš i červenou:-)))

                                      NLumas - Profil | Út 13.2.2007 12:13:49

                                      Já to tu nestíhám. Jaký žlutý karty? Kde?

                                        Njettys - Profil | Út 13.2.2007 12:10:51

                                        vidim:))

                                          Červené karty: Szimona