Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Njettys - Profil | Út 13.2.2007 12:10:08

šuli -kde?

    NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 12:06:48

    Tak už mám první žlutou kartu:-)))

      Njettys - Profil | Út 13.2.2007 11:58:35

      Šuli -to je jasný:))

        NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 11:56:24

        jettys:Podělim se s váma o výhru:-))

          Njettys - Profil | Út 13.2.2007 11:31:23

          marsip -taky sem ještě přidal.)

            Njettys - Profil | Út 13.2.2007 11:26:56

            Marsip :)))

              NMarsip - Profil | Út 13.2.2007 11:25:23

              jettys: Taky co mě to stojí úsilí P. :)

                Njettys - Profil | Út 13.2.2007 11:24:15

                Šuli -seš druhej pycho

                  NAladin - Profil | Út 13.2.2007 10:57:35

                  Gandalf:teď už ale umíš jen teorii....:)))))))))))))))))

                    NAladin - Profil | Út 13.2.2007 10:56:59

                    Miky:nekoulím, ještě je čas. V neděli jsem byl poprvé chytat s pickerem.....

                      NDěda Gandalf - Profil | Út 13.2.2007 10:56:48

                      Aladin, Ice : Já umím oboje. Objednávky na mejl.-))

                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 10:53:26

                        Aladin: já už doma skončil, už nemám potřebu dalších prcků :o)

                          Njettys - Profil | Út 13.2.2007 10:52:01

                          Ice -Není Zač Pane Muškař

                            NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 10:51:08

                            jettys: děkuji, to mě stačí.
                            Holky umim perfekteně :o))

                              NMikyrybář - Profil | Út 13.2.2007 10:50:03

                              Aladin- jde to, ale dře to :(( počasí přeje ale pracovní povinnosti mě toho nedovolí moc využít. Docela mě to s*re, ale co se dá dělat. Už koulíš na sezónu?

                                NAladin - Profil | Út 13.2.2007 10:49:25

                                Šuli:asi si to s Icem na třetí prohodíme......:))))))))

                                  NVecernicek - Profil | Út 13.2.2007 10:47:17

                                  Chtel bych si jej vyrobit tak jestli nekdo nevite nejake rozmery

                                    NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 10:46:15

                                    Aladin:Měl jsi říct Icemu,ten holky dělat umí:-)))))

                                      Njettys - Profil | Út 13.2.2007 10:45:11

                                      aladin -kup mu sumcovej pro začátek.))

                                        NAladin - Profil | Út 13.2.2007 10:43:51

                                        Miky:zdar, jak to jde?

                                          Červené karty: Szimona