Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NVecernicek - Profil | Út 13.2.2007 10:43:36

Zdravim mate nekdo drzak motoru MM3?

    NAladin - Profil | Út 13.2.2007 10:43:13

    Tak jsem se právě dozvěděl, že budu muset nakoupit další pruty, neboť budeme mít dalšího kluka.....:))))

      NMikyrybář - Profil | Út 13.2.2007 10:42:53

      zduřte Bulvy, ty woe, pár dní tu nejsem a takovýhle změny. Která hlava dubová to zase vymyslela????

        Njettys - Profil | Út 13.2.2007 10:41:30

        Ice .se koukni sem, tady nějaký sou http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=14423

          Njettys - Profil | Út 13.2.2007 10:40:23

          Ice -a proč???

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 13.2.2007 10:39:32

            Marsip: já to chtěl jsem zkusit.
            Jettys: tobě jí nedám.

              NMarsip - Profil | Út 13.2.2007 10:36:59

              Dr.Šuli: Cena bude vůči dosavadnímu odběru 160kč/kg určo nižší, ale teď nevím o kolik. Nevím, jak dlouho se budou sušit při nižší teplotě. Každopádně nebudou tolik přepálená jako minule. Ke všemu je v nich 25% sušiny, takže masakrrrrrr. :))

                NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 10:27:57

                Marsip:Záleží jakou nasadíš cenu:-))

                  NAladin - Profil | Út 13.2.2007 10:25:59

                  Já už nic neberu.......radší budu chytat na hotovky.....)))))

                    Njettys - Profil | Út 13.2.2007 10:25:53

                    Marsip -dneska se budu stavovat ve zlatý a moučka??

                      NMarsip - Profil | Út 13.2.2007 10:24:40

                      jettys: Změřil si to sítko? Vyzvedl si moučku?

                        Njettys - Profil | Út 13.2.2007 10:23:56

                        Marsip -nebo si nech zaplatit předem

                          NMarsip - Profil | Út 13.2.2007 10:21:25

                          jettys: O.K., ty máš víc zkušeností...

                            Njettys - Profil | Út 13.2.2007 10:20:59

                            Marsip -nic jim nedávej!!!!!

                              NMarsip - Profil | Út 13.2.2007 10:20:12

                              Pomalu přemýšlejte nad objednávkou játrového prášku... Dneska se roztočí ventilátory. :)))

                                NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 10:16:39

                                jettys:umytej,oholenej a vždy připravenej:-)))

                                  NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 10:15:33

                                  Aladin:Ani netušíš kolik mi bere auto na 100km a ty gumy jak se ošourávaj:-)

                                    Njettys - Profil | Út 13.2.2007 10:14:33

                                    Šuli -nebo neumytej??

                                      NAladin - Profil | Út 13.2.2007 10:13:46

                                      Šuli:to bude drahý šrotování...:))

                                        NDr. Šuli - Profil | Út 13.2.2007 10:11:09

                                        jettys:můj pytlík je nedotknutelnej:-))

                                        Aladin:Tak jsem to objednal, dlužíš mi 840kč:-))O vejkendu se stavim s křupínama tak uděláme buzinec:-)Vezmu ti 5kg syrovátky ( 80kč/kg )

                                          Červené karty: Szimona