Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Oreh - Profil | Po 10.6.2013 9:43:28

dr.david >> ja by som mu ho na Tvojom mieste za 40 predal :). si kupis novy za tych 70

    kebator - Profil | Po 10.6.2013 9:42:24

    dr.david >> za 40 ho beriem

      kebator - Profil | Po 10.6.2013 9:28:21

      dr.david >> no hod link na to puzdro sportex. pozriem, mozno kupim

        dr.david - Profil | Po 10.6.2013 9:26:24

        kebator >> vozim to v aute, ale kupil som si na to tie tvrde puzdra od sportexu, vojdu mi tam 4 palice osadene navijakmi, takze nic nemusim spekulovat a udice su chranene.

          kebator - Profil | Po 10.6.2013 9:08:00

          dr.david >> no pokial mas auto, tak je to v pohode. ja som lajdak na taketo veci, preto sa mi to naramne hodi. ak nebude s tubusom, napcham to do toho jedneho, co mam

            dr.david - Profil | Po 10.6.2013 8:50:13

            kebator >> vidis, aky sme rozdielny, prve, coho som sa zbavil bol ten tubus, tazke neskladne blbo sa nosi.

              Oreh - Profil | Po 10.6.2013 8:45:14

              kebator >> orion nie je agent. ozval sa ti najkopetentnejsi agent... ale na predaj prave kupenych, nikdy nepouzitych, ale uz nie novych veci je tu Orion :)

                kebator - Profil | Po 10.6.2013 8:40:04

                Oreh >> orion sa mi nezoval. tak to bol potom iny agent

                  Oreh - Profil | Po 10.6.2013 8:39:28

                  kebator >> co mam, to pouzivam... som spokojny, takze skus Oriona :)

                    kebator - Profil | Po 10.6.2013 8:35:30

                    Oreh >> :-) uz kontaktoval, uvidime. ale nove to nechcem, kvoli cene. ale od Teba by som nejaku 69 alebo 80 zniesol. a nemyslim teraz na polohy :-))))

                      Hlava - Profil | Po 10.6.2013 8:16:59

                      kebator >> ja udicu nepredam nikdy ale tubus ti mozem dat :-)

                        Oreh - Profil | Po 10.6.2013 8:14:29

                        kebator >> ja mam HM 69tky aj nejaku HM 80, vsetko v tubusoch, spokojnost. o chvilu ta bude kontaktovat agent

                          kebator - Profil | Po 10.6.2013 8:14:19

                          Hlava >> no a chces ju predat ci nie ? ja na ten tubus nemozem povedat krive slovo. paradna vecicka.

                            Hlava - Profil | Po 10.6.2013 8:12:52

                            kebator >> ano tubus, udica je klenot mam ju strasne rad..

                              kebator - Profil | Po 10.6.2013 8:12:31

                              Hlava >> akurat som si ho pozeral, take nieco by som bral ...

                                kebator - Profil | Po 10.6.2013 8:10:47

                                Hlava >> mne akcia nic nehovori ... takze beriem co bude. a co je opacha ? ten tubus ?

                                  Hlava - Profil | Po 10.6.2013 8:06:50

                                  kebator >> ja mam silver demon 3-12 275cm dobry na wob aj plandy nieje to ale fast akcia dural tubus mam odlozeny a je to strasna opacha nepouzitelna vec...

                                    kebator - Profil | Po 10.6.2013 8:01:38

                                    Kupim DRAGON, trieda HM - okolo 2.7m - 3m, nieco na mensie voblery, tak do 15g vrhacka. ale len s duralovym tubusom. dik za ponuky

                                      poldeci - Profil | Ne 9.6.2013 21:31:57

                                      Orion24 >> tak uź len chytať na ne