Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npetersomja - Profil | Po 10.6.2013 22:22:47

poldeci >> ..neboj...zas tak casto sa tam nedostanem..a uz teraz su tie pp fit...))

    Npoldeci - Profil | Po 10.6.2013 22:19:53

    petersomja >> to je fajn,ešte jedna taká návšteva a čo potom,iba pekná príroda žiadna výzva.

      Npetersomja - Profil | Po 10.6.2013 22:12:29

      poldeci >> .chytil som za pol dna 30 mierovych ryb..to sa mi nestalo uz davno


      ....nikde nikoho,pekna priroda ziadny bordel okolo a vo vode...

        Npoldeci - Profil | Po 10.6.2013 22:07:41

        petersomja >> v jednom je hovno a v druhom skoro hovno-smutné

          Nplacew - Profil | Po 10.6.2013 22:03:32

          Pijanske okienko - tak som nakoniec ten rum Botucal Reserva exclusiva kupil. Celkom zaujimava chut - plati to co pri lepsich brandy a whiskey - dobre to je ;)

            Npoldeci - Profil | Po 10.6.2013 22:02:56

            petersomja >> ale nemám

              Npetersomja - Profil | Po 10.6.2013 21:45:11

              poldeci >> ...ty mas oci uz len pre velke ryby..))...islo mi skor poukazat na rozdiel medzi pstruhovkou a pstruhovkou statnych lesov..

                Npoldeci - Profil | Po 10.6.2013 21:43:36

                petersomja >> nič len sa pýtam

                  Npetersomja - Profil | Po 10.6.2013 21:24:31

                  poldeci >> ..na tak maly horsky potok by boli 50tky trosku smiesne...ano mali okolo 35...ale furt lepsie ako 15 stky na nasich pstruhovkach

                    Npoldeci - Profil | Po 10.6.2013 21:21:59

                    petersomja >> veľké 35ky?

                      Npetersomja - Profil | Po 10.6.2013 21:20:34

                      Orion24 >> ..JJ..a velke..)))

                        NOrion24 - Profil | Po 10.6.2013 21:18:33

                        petersomja >> PP?

                          Npetersomja - Profil | Po 10.6.2013 19:34:56

                          ..jaj dnes neskutocna rybacka v statnych lesoch....to je krasa,len keby povolenky neboli take drahe...

                            NIvko - Profil | Po 10.6.2013 11:24:40

                            poldeci >> dik za info

                              Nivanv 25,59 - Profil | Po 10.6.2013 10:56:25

                              dr.david >> setripismenka.taktonejakosatoterazrobi:ďakujem,neja​kpodobnesomodpoveďchcelajjapoňať

                                Ndr.david - Profil | Po 10.6.2013 10:14:54

                                Orion24 >> ďakujem, nejak podobne som odpoveď chcel aj ja poňať

                                  NOrion24 - Profil | Po 10.6.2013 10:03:13

                                  dr.david >> ??? nerozumiem jazyku tvojho kmena

                                    Ndr.david - Profil | Po 10.6.2013 9:58:06

                                    Orion24 >> dakujem, nejak podobne som odpoved chcel aj ja ponat

                                      Ndr.david - Profil | Po 10.6.2013 9:57:16

                                      kebator >> aj ja

                                        NOrion24 - Profil | Po 10.6.2013 9:57:03

                                        Oreh >> nebud drzy :-)