Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOrion24 - Profil | Ne 9.6.2013 21:25:00

poldeci >> zubacovky ma neserkaju.....tych mam dost a skvele :-)

    Npoldeci - Profil | Ne 9.6.2013 21:10:50

    Janors >> a dnes so rozrobil palicu s pracovným názvom zander morte,to bude ma´t orion hlavu v smútku,ono sa to totiž nedá kúpiť()

    ako ste vlastne povymetali pavučiny v tej prvej lige?

      NJanors - Profil | Ne 9.6.2013 21:05:54

      poldeci >> :-DDDDD

        Npoldeci - Profil | Ne 9.6.2013 21:04:22

        Janors >> poskladali sme dobrú vec z dielov z vrakoviska tzv,garbage rat rod ))

        pardon pussy killer!

          NJanors - Profil | Ne 9.6.2013 20:58:46

          poldeci >> nespadla z neho ani jedna ryba dnes

            NOreh - Profil | Ne 9.6.2013 20:58:46

            poldeci >> ze "pussy killer" je nr. 1...

              Npoldeci - Profil | Ne 9.6.2013 20:58:12

              Janors >> haa?

                NJanors - Profil | Ne 9.6.2013 20:57:24

                poldeci >> "pussy killer" je nr. 1...

                  Npetersomja - Profil | Ne 9.6.2013 20:31:54

                  poldeci >> ...)))))))))

                    Npoldeci - Profil | Ne 9.6.2013 20:26:54

                    Ivko >> sú ideálne podmienky,môžeš vyraziť!

                      NIvko - Profil | Ne 9.6.2013 20:18:47

                      Vie mi prosim niekto povedat ci je uz Turiec pri Martine chytatelny alebo stale tecie kava ? Pripadne Hron nad BB ? Uz by som konecne zahajil rad muskarsku sezonu, abstak je strasny... .
                      Ist 200km za rybami a zistit ze tecie kava je horsie ako platit pokutu za rychlost !
                      Dakujem pekne za odpoved. Ivan

                        Npetersomja - Profil | Ne 9.6.2013 18:53:38

                        boriak >> ..deti neviem co pocuvaju,ale ja vsetko co ma hlavu a patu..))

                          Nboriak - Profil | Ne 9.6.2013 0:40:11

                          petersomja >> dobré!! IM s Brucom D. môžem, som myslel že dnešné deti počuvaju niečo komerčné)

                            Npetersomja - Profil | So 8.6.2013 22:32:17

                            ..aj toto bude v PN...tesim sa..)))..http://www.youtube.com/watch?v=jsmcDLDw9iw

                              NMartinbati - Profil | So 8.6.2013 21:52:54

                              petersomja >> tak to je istota

                                Npetersomja - Profil | So 8.6.2013 21:51:43

                                Martinbati >> ..klasika ...zavadil som a vystreleny jig trafil presne...

                                  NMartinbati - Profil | So 8.6.2013 21:47:43

                                  petersomja >> jak si ho zlomil? a msukarku sa ti ako podarilo zlomit? inak tiez mam jeden zlomeny musak na konte

                                    Npetersomja - Profil | So 8.6.2013 21:42:24

                                    Martinbati >> tak to mi ani nepripominaj...cierny den.....ale stalo sa a uz to mam vyriesene..))

                                      NMartinbati - Profil | So 8.6.2013 21:36:33

                                      petersomja >> ja mam v podstate rad vsetky ryby, aj s pleskacmi sa da slusne vyhrat, aj s ploticami. ta tvoja lopata nizsie je fakt velka, takeho som este ani nemal, pekna ryba. pocul som aj areala si zlomil, ked sa dari... musis davat viac bacha, osobne som zlomil 2x jednu chvejivku, tiez sa mi zadarilo

                                        Npetersomja - Profil | So 8.6.2013 21:33:58

                                        tomas.kovalcik >> ..nemam ani jednu moznost co si napisal...)))