Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

petersomja - Profil | So 8.6.2013 21:30:43

Marek_R >> anthrax - 8.6.2013 21:29:11 >> ..tu bolo krasne cely den..a ak v noci nebude burka tak zajtra Vah bude idealny...

    petersomja - Profil | So 8.6.2013 21:29:38

    gibbon >> strasne skarada ryba..ale moj prof. videl na dunaji aj take okolo metra...neviem si predstavit takeko lopataka..

      anthrax - Profil | So 8.6.2013 21:29:11

      petersomja >> Podobný zámer s lovom som mal aj ja,ale viac mi pršalo ako bolo jasno. Miestami také blesky že aj prúty museli ísť dole.

        petersomja - Profil | So 8.6.2013 21:25:18

        Martinbati >> kratim si chvile feederkou pokial je zakaz vlacit..mucharku som zlomil,a pstruhovky su nestale...a hlavne tie co stoja za rec su daleko...zabavam sa na rybach..

          tomas.kovalcik - Profil | So 8.6.2013 21:25:14

          petersomja >> do kompostu, kackam, svokre...je veľa možnosti :)

            gibbon - Profil | So 8.6.2013 21:25:01

            petersomja >> veľký pleskáč nie je ľahká ryba....ale do tresky či na kyselo sa hádam dá :-))

              Martinbati - Profil | So 8.6.2013 21:20:33

              petersomja >> vsetko je jedle, nieco viac, ine menej

                petersomja - Profil | So 8.6.2013 21:18:52

                Martinbati >> ..sak pleskac je nejedly..co s nim..?..

                  Martinbati - Profil | So 8.6.2013 21:17:29

                  petersomja >> bol by z teba dobry bombaľ

                    petersomja - Profil | So 8.6.2013 21:16:04

                    ..uz aby bolo 16 steho.....

                      petersomja - Profil | So 8.6.2013 21:14:18

                      gibbon >> ..ja som tak dlho vyberal krmivo do feederky az som vybral pleskacove...))..neskutocne lopaty som lapal...))..ja som kaprar jak stvoreny..))

                        gibbon - Profil | So 8.6.2013 21:11:14

                        petersomja >> nakoniec sme neboli , zajtr ato dúfam vyjde.....

                          petersomja - Profil | So 8.6.2013 21:10:34

                          poldeci >> ..sumce su iny level..raz sa tam aj ja dopracujem..na jesen ma to celkom bavilo..ale len take okolo metra...

                            poldeci - Profil | So 8.6.2013 21:04:39

                            petersomja >> sumce mu nejdú,to by si sa dosmial ak aj sekne ale tento rok hádam niečo konečne aj na breh vytiahne

                              petersomja - Profil | So 8.6.2013 21:02:49

                              poldeci >> ..Jano je maximalista..bud najviac,alebo najväcsie....))

                                poldeci - Profil | So 8.6.2013 21:00:46

                                petersomja >> tri také dúhaky

                                edit:to vieš niečo sa na neho odomňa nalepilo tak začal chytať väčšie ryby )

                                  petersomja - Profil | So 8.6.2013 20:51:05

                                  Orion24 >> ..mam nepresne info,vzhladom na pokrocilu dobu..))..ale myslim ze duhak cez 60...

                                    Orion24 - Profil | So 8.6.2013 20:46:10

                                    petersomja >> co sa podarilo?....:-)

                                      petersomja - Profil | So 8.6.2013 20:44:44

                                      poldeci >> pocul som ze nejake rekordy tam dava..))

                                        poldeci - Profil | So 8.6.2013 20:40:01

                                        petersomja >> jano chytil 3ryby ale spolu mali okolo 10kg-tak asi to je fakt ťažké ))