Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:26:39

poldeci >> ..sak v pohode...ale mozem ho nemat rad..))..či?

    NHamon - Profil | St 29.5.2013 21:24:37

    petersomja >> Marco neni psychicky unaveny, ale je v prdeli z Jakubovych reci :))) Zacina porod cislo dva :)

      Npoldeci - Profil | St 29.5.2013 21:24:12

      petersomja >> rád pozerám star wars,star trek tiež im neverím ale baví ma to

      wagner čo robí ,tak robí dobre-to aký je naozaj neriešim,je mi to jedno

        Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:22:51

        Hamon >> ..sledujes to?...ma tam 0,8 stroft...jak ja..))...

          NHamon - Profil | St 29.5.2013 21:22:27

          petersomja >> Prave skoro porod ;))

            NHamon - Profil | St 29.5.2013 21:18:54

            abcdddd >> Predstav si takto padlovat v hlavnom toku dunaja :)))

              Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:18:27

              Hamon >> ..tam by si tie mega ryby tie moje 0000-ky ani nevsimli..)))

                Nplacew - Profil | St 29.5.2013 21:18:03

                Hamon >> mam taky pocit, ze si zabudol na to najdolezitejsie kriterium:
                - farba navijaku k farbe udice

                  NHamon - Profil | St 29.5.2013 21:17:20

                  abcdddd >> Vies si to predstavit? Proste chytal by si s tym, ze nesmies padnut do vody, stihnut vybrat rybu skor, ako ti ju nieco vecsie zozere :) Proste parada :))

                    NHamon - Profil | St 29.5.2013 21:16:27

                    petersomja >> neviem, kto mu zaplati lezanie na lodke v amazonii.
                    Ale voda paradna, tam by si sa vedel vysantit s akoukolvek ryb. technikou ;)

                      Nabcdddd - Profil | St 29.5.2013 21:16:12

                      Hamon >>
                      myslis, ze by vam nacelnik povolil organizovat ligu na tej vode? tam by sa vam mikromrdkarilo...

                        Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:14:15

                        Hamon >> ..tak priroda paradna,voda presne pre Oreha..vysoka,kalna...))

                        ..kto mu toto financuje?

                        ..no a uz si ma nakazil...uz to pozeram...))

                          NHamon - Profil | St 29.5.2013 21:11:24

                          petersomja >> pozri, spekulujem, ako by vedel odradit od zaberu pirane? :)) Voda vyzera paradne. Na jeho zdolavanie v podstate kaslem :))

                            Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:10:28

                            poldeci >> ..neverim mu ani ze dycha...))

                              Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:09:20

                              Hamon >> .cele to divadlo okolo neho,sak on ma 50kg a zdolava sumce 2x tak tazke ako on....ja mam problem s metrovym sumcom..))

                                Npoldeci - Profil | St 29.5.2013 21:07:50

                                petersomja >> čo ti urobil?

                                  Nmarkus aurelius - Profil | St 29.5.2013 21:07:40

                                  Tatoo >> Topoľčianky ? Áno aj nie :-). Aká by bola konkrétna otázka :-)

                                    NHamon - Profil | St 29.5.2013 21:07:31

                                    petersomja >> jeho pozerat nemusis, ja sa rad kocham prirodou, kadial chodi a v konecnom dosledku si predstavujem, s cim a ako by som to tam vedel lovit ja ;)

                                      Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:05:28

                                      Hamon >> ...ja ho neznasam...

                                        NHamon - Profil | St 29.5.2013 21:04:10

                                        CT2 ide akurat Wagner na amazonke :)