Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NTatoo - Profil | St 29.5.2013 19:40:10

Je tu niekto od Topoľčianok ?

    Nromarius - Profil | St 29.5.2013 15:37:31

    3stan >> akcie su jeho konicky))))

      Nromarius - Profil | St 29.5.2013 15:34:03

      vanuz >> jo lolo ))))) preposli mu to prosim ta

        N3stan - Profil | St 29.5.2013 15:30:33

        vanuz >> nejak moc to sledujes:)

          Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 15:26:06

            Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 15:17:55

            3stan >> no parada....mozem ja cakat.

            romarius - mam mu to preposlat?

              N3stan - Profil | St 29.5.2013 15:17:14

              vanuz >> takze tak

                Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 15:15:14

                3stan >> nemser, 14.3. 2013, mam ten mail otvoreny, janokrajc@gmail.com

                  Nromarius - Profil | St 29.5.2013 15:12:46

                  3stan >> no nevim , nuzo je zodpovedny v tychto veciach a zvlast ked vedel to je pre mna)))))

                    N3stan - Profil | St 29.5.2013 15:09:27

                    romarius >> urcite mi nic neposlal,lebo by dostal aspon polovicu.

                      Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 15:00:23

                      romarius >> ktoru som mu posielal ja

                        Nromarius - Profil | St 29.5.2013 14:59:11

                        3stan >> to su tie na ktore si akoze nedostal majlom objednavku))))

                          N3stan - Profil | St 29.5.2013 14:28:40

                          vanuz >> to su tie, co som inym akoze nestihol vyrobit:)

                            Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 14:24:39

                            3stan >> si vyhral woba v nejakej sutazi nebodaj?

                              N3stan - Profil | St 29.5.2013 14:23:48

                              abcdddd >> tento rok sa to zmeni.

                                Nabcdddd - Profil | St 29.5.2013 13:42:00

                                3stan >>
                                ty dokonale sedis k porekadlu, ze obuvnikove deti chodia bose...

                                  Nkebator - Profil | St 29.5.2013 13:38:28

                                  vanuz >> no to by som musel chytit toho 70 cm zubina najskor ....

                                  15cm vob, ano, ale s akou lopatkou ... ideme do detailov, kazdy pochopil o co mi ide, tak tu uz nebluznime

                                    N3stan - Profil | St 29.5.2013 12:59:58

                                    abcdddd >>alebo odtrhnem jeden z dvoch woblerov,co mam v krabicke a sanujem na dalsiu rybacku

                                      NHamon - Profil | St 29.5.2013 12:58:37

                                      abcdddd >> Pretekarsky syndrom ;))) Len timing je trosku iny ;))

                                        Nabcdddd - Profil | St 29.5.2013 12:56:08

                                        vanuz >>
                                        ja ho poznam... je to o nom zname. vydrzi vlacit 30 min a potom sa uz len poneviera a menil by flek. :)