Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npoldeci - Profil | St 29.5.2013 22:04:56

Hrubian >> toto som hovoril pred skoro dvoma týždňami

    NHrubian - Profil | St 29.5.2013 22:04:05

    petersomja >> Ak sa pozrieš na predpoveď počasia, tak v sobotu si na Revúcej asi príliš nezachytáš. Mal si ísť dnes.

      Npoldeci - Profil | St 29.5.2013 22:03:55

      petersomja >> má novú palicu "pussy killer" tak pozor na neho ))...mám dojem,že to vyhrá!

        Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 22:02:19

        poldeci >> ..no budem s nim v sobotu....ideme pichat ryby na Revucu..spytam sa..))

          Npoldeci - Profil | St 29.5.2013 22:00:17

          petersomja >> no na ul je aj 50kapor slušný bojovník...sa opýtaj janars ako sa na ul 25gr ťahajú sumce

            Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:59:56

            kura11 >> ..ked ja lubim kurence..))

              Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:59:27

              Orion24 >> ..mne stacilo Orehove rozpravanie ako zlomil sumciarsky prut..ako tu rybu vobec nevedel ovladat..a to je chlap...))

                Nkura11 - Profil | St 29.5.2013 21:58:52

                petersomja >> malo papas halušky, tak na sumce nemôžeš..

                  Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:58:03

                  poldeci >> ..ved ok,ja len porovnavam moju skusenost nie prave na sumciarsky vercaich..a co som somnou ten sumcek narobil...

                    NOrion24 - Profil | St 29.5.2013 21:56:04

                    petersomja >> ked ti poviem naco ich taham...a kde ...tak ta budem musiet zastrelit

                      Npoldeci - Profil | St 29.5.2013 21:54:21

                      petersomja >> to akože má niečo robiť taká ryba?,no dobre dva x sa otočí )))

                        Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:53:00

                        Orion24 >> ..myslel som z brehu na privlac...nie prist z clnom k nemu a capnut ho po hlave..))

                          NOrion24 - Profil | St 29.5.2013 21:50:59

                          petersomja >> citas malo literatury...najvecsi sumci slovenska...som tam :-)

                            Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:38:56

                            Orion24 >> ..ty si tiez zabil..))...ja neodsudujem jeho ako cloveka,ved ho nepoznam...ale ten sposob akym sa prezentuje...akoby sme boli vsetci šibnuty...mal si sumca 1,25m na palici?..

                              Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:36:44

                              poldeci >> ..ja som to pochopil po tej časti kde bol na Selenge v Mongolsku a lapal velke ryby na privlac...kamosi z Čiech ho tam vymakli,chytali na zive rybky a potom pri natacani napichovali tie lapene ryby na woblery...

                                NOrion24 - Profil | St 29.5.2013 21:34:56

                                petersomja >> peto zavist nic ine...je to len a len jeho sikovnost, samozrejm ez ema zazobaneho fotra v shopbiznise...ale aj tak....nikomu nikto nebrani robit to iste
                                kym ho nepoznas osobne neodsudzuj

                                  Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:30:54

                                  poldeci >> ..si trafil..to je druhy..)

                                    Npoldeci - Profil | St 29.5.2013 21:28:22

                                    petersomja >> bear grills ojebáva ešte viac

                                      Npetersomja - Profil | St 29.5.2013 21:28:12

                                      Hamon >> ..teraz ho akoze pustia...ale uz ma smutne oko..ako hovori guru vanuz....

                                        NHamon - Profil | St 29.5.2013 21:26:49

                                        petersomja >> A uz to ma za sebou. Mysllim ryba. To bude hostina u Marca. ;)