Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

Njiris - Profil | St 10.1.2007 21:29:31

medved - nadherni, jdou videt, ze se rybky z akvarka sjeli k panovi :-)

    Njiris - Profil | St 10.1.2007 21:28:32

    skwor - vim jakou barvu maji meeki, sam jsem mel svetly i tmavy :-) Jenže citronak ma celkem jinej tvar :-)

      Nskwor - Profil | St 10.1.2007 21:28:23

      Pro dnešek končím, tak se tu mějte hezky a nesežerte se :-)

        NJiřan | St 10.1.2007 21:27:23

        medvěd, jsou fakt pěkňoučcí. při focení ne a ne postát, že?

          NMrvan | St 10.1.2007 21:22:28

          skwor:u nás ta voda na disky a malý cichlidky opravdu teče z vodovodu,kromě jarního tání,to nějak tu vodu mixujou a nejde to.Teda to bylo v době kdy jsem je ještě choval v paneláku v jedné místnosti v 7.patře 9.500litrů vody.

            NMrvan | St 10.1.2007 21:18:40

            Stanley:pokud je chceš zachovat tak se na barvy zatím vykašli a dokup jak říkal zelí jinak jedna utluče druhou.Dokup pokud možno ve stejný velikosti.

              Nskwor - Profil | St 10.1.2007 21:18:38

              jiris: Tady vidíš, že meki s věkem mění barvu. Proto jsem ho omylem zaměnil s citroňákem...

                Nzelí - Profil | St 10.1.2007 21:15:33

                Stanley:nemusej být stejný.Tedy pokud to tak nechceš ty.To nevím,ale barvu bych neřešil.

                  Nzelí - Profil | St 10.1.2007 21:14:10

                  skwor:středoamerický cichlidky jsou dost náročný na vodu a pokud nepoužíváš Katex a Anex na změkčování,tak je to v řiti.Musel jsem to dělat i na černé skaláry a stejně to bylo špatný.

                    NStanley_ | St 10.1.2007 21:12:17

                    zelí : to jsem chtěl...ale ještě jsem neviděl skalárky podobných barev.

                      Nmedvěd - Profil | St 10.1.2007 21:12:08

                      Jiris:fotka nic moc,snad postačí.

                        Nskwor - Profil | St 10.1.2007 21:11:08

                        zelí: Akary modrý jsem měl dost dlouho a úspěšně jsem je množil. Zkoušel jsem odchovat i cichlidku ramirezovu, ale to se mi nepodařilo...

                          Nzelí - Profil | St 10.1.2007 21:09:55

                          jiris:Afrika je fakt dobrá a hlavně nenáročná v podstatě.A hlavně je to náhražka za moře.

                          A propo co mořská akvaristika pánové?
                          Já jsem jednou viděl pěstírnu s mořem( p.Dařbuján ) a to byla věc.

                            Ndetreux - Profil | St 10.1.2007 21:09:21

                            heh ze by jsme zalozili aj terasticke jadro ?? :D:D:D Tedka prez zimu je nuda a určitě je tady hafo hadařů. želvařů, hmyzařů, pavoukářů atd :D

                              Nzelí - Profil | St 10.1.2007 21:06:59

                              Stanley:přikup další čtyři a uvidíš že se to srovná

                                Njiris - Profil | St 10.1.2007 21:06:44

                                zelí - mě až tak úžasný nepřijdou, vždy jsem narazil na hrozně plaché jedince, zlatá Afrika....

                                  Nzelí - Profil | St 10.1.2007 21:06:02

                                  All:to akv.jádro mě byl čert dlužem.Budu muset M.M požádat o navyšení creditu na Mrku.Těch 50 příspěvků je jako prd:-)))

                                    NStanley_ | St 10.1.2007 21:04:21

                                    Mrvan : hm hm....taky jsem si to tak vysvětloval...Ale oni se v bití střídaj....a když ta jedna samice kladla jikry tak prostě bila tu druhou...Ale ne,že by si chánila okolí jiker,ale pronásledovala jí v celém akva...Tak nevim.Budu to pozorovat...Ale už je nevidim pohromadě(teda jenom při krmení) a nejsou takovou okrasou jako byly na fotce níže.

                                      Nzelí - Profil | St 10.1.2007 21:04:11

                                      medvěd:Meeky jsou nadherný rybky.pamatuji že jsem s otcem jako malej kluk byl u chovatele kterej je choval a to bylo něco úžasnýho.A když ten samec ještě roztáhne ty skřele tak to je fakt bomba.

                                        NJiřan | St 10.1.2007 21:01:53

                                        také se přidávám k žádosti o fotku :o)