Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

Njiris - Profil | St 10.1.2007 20:58:50

medvěd - tak hybaj pro foťák prosím :-)

    NMrvan | St 10.1.2007 20:57:35

    Stanley:ta možnost tady je,že to jsou dvě holky,ale podle toho,že jedna řeže druhou to spíš vypadá,že samec tluče samici protože se nechce třít aspoň to jsem vypozoroval u diskusí.Podívej se jestli ta větší má mírnej hrbol na čele pokud jo tak by to měl bejt samec.

      Nmedvěd - Profil | St 10.1.2007 20:56:44

      Jiřan:myslím,že je to meeki.Někdy se to prostě nepovede.Kdysi jsem je měl a červený hrdla nikde.Ty co mám teď jsou ve tření jak korálový rybky

        Nzelí - Profil | St 10.1.2007 20:56:08

        skwor:choval jsem opravdu jenom cihlidy.Afrika( Tanganika,Malawi)Skaláry,Akary(modré a hnědé) a ty níže zpomínané C.Mekky(červenohrdlí kančík)a pak i malé americké cichlidky.
        Pouze terčovci nemělo cenu pokoušet i když vím že by to taky šlo.Ale s tou vodou to byl průser.jednou jsem takhle při výměně vody u Afriky,která byla připravena k výkupu přišel asi o 400 mladejch.Během 10min nebylo co řešit:-(((

          NJiřan | St 10.1.2007 20:55:02

          jiris, dikas. je to atrapa, vlepené pozadí cca 1500,-

            Njiris - Profil | St 10.1.2007 20:51:34

            skwor - citróňák vypadá úplně jinak, použij googl :-)

              Njiris - Profil | St 10.1.2007 20:50:29

                Nskwor - Profil | St 10.1.2007 20:50:22

                Jiřan: Tohle je myslím právě ten k. citronový, jak jsem o něm psal. Ale nejsem si jistý...

                  Ndetreux - Profil | St 10.1.2007 20:50:12

                  a línek v akvárku

                    Nmedvěd - Profil | St 10.1.2007 20:49:19

                    zelí:dělal jsem je na i kšeft.U rybníka jsem byl denně.Naětěstí byl cca 500m od domu

                      NJiřan | St 10.1.2007 20:48:34

                      skwor a ostatní. tohle jsem koupil jako kančíka červenohrdlého, ale když se dívám na fotky ostatních, tak o tom pochybuji. je to nějaký kříženec?

                        Npxyz | St 10.1.2007 20:48:15

                        tak dneska jsem došel do práce a všechny rybky uvařený,zdechl termostat v topení

                          Ndetreux - Profil | St 10.1.2007 20:48:15

                          moje akvárko za dob kdy si v něm ještě plavali tropický rybičky, hlavně amazonie...

                            NStanley_ | St 10.1.2007 20:44:33

                            zelí: mám je tam už měsíc a půl a nic se Skalárám nestalo...:)Vim, že reagujou na každej sebemenší pohyb a taky kolem nich chodim po špičkách...nesnášim návštěvy co kolem akva běhaj a navíc sahaj na sklo...Bych zabíjel:o))))

                              Noskus - Profil | St 10.1.2007 20:44:18

                              zelí: jj dík

                                NRoman 7 | St 10.1.2007 20:43:00

                                Mřenka mramorová .

                                  Nzelí - Profil | St 10.1.2007 20:38:56

                                  medvěd:dobrej vkus na rybky.Jinak Malawi je taky zajímavý a taky trochu barevnější.Joooo to bejvávalo.Normálně se mi zastesklo po lovu Cyklopsu a Dafnii.

                                    Nskwor - Profil | St 10.1.2007 20:37:47

                                    zelí: :-))))) V tom to asi bude :-)))

                                      Nzelí - Profil | St 10.1.2007 20:36:31

                                      skwor:to si ty woe musíš koupit v akvaristice ty skaláry a ne ty v domácích potřebach co se věšej k lustru.Ty opravdu stojej a neplavou:-))

                                        NFish-man - Profil | St 10.1.2007 20:35:20

                                        Ahoj...Klidne POSILEJTE VICE FOTEK VASICH AKVARIICH..urco to vsichni oceni diky :)