Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | St 10.1.2007 20:35:15

@oskus: Tam jsem makal, to bych nedoporučoval (PPL) vím, jak se zachází s balíkama. V DHL je to lepší.

    Nzelí - Profil | St 10.1.2007 20:33:35

    Stanley:Skalára je v klidu pouze když je nemocná.A to že se poňoukaj ještě neznamená že se zabijou.A už vůbec bych ti neradil dávat nějaké rybky z venkovního bazenu do akvára.Jinak skaláry jsou dost choulostivý i na prudký pohyby okolo nádrže.

    jiris::-))))))

    oskus:večer napíši

      NStanley_ | St 10.1.2007 20:25:23

      skwor : nevim jaké máš Skaláry Ty a v jak velkém akva,ale ty moje pořád plavou....zastavej se jenom když něco zkoumaj. Jinak doopravdy pořád pomalinku proplouvaj....jsou nádherný a to jsem Skaláry taky vůbec nemusel. Koupil jsem si je jenom kvůli živorodkám, aby redukovali jejich mladý:)

        NStanley_ | St 10.1.2007 20:22:54

        To byly ještě Skalárky "malé". Už jsou větší a dokonce kladou jikry. Bohužel mám podezření, že jsou to obě samice. Pořád se napadaj. a to že hodně... Tak jsem jednu přesunul do menšího akva a asi po týdnu vrátil, ale zase...jedna napadá tu druhou, že skoro vůbec nevylejzá z pozakořenu. Co mám dělat? Vždycky si tak pěkně plavali spolu. Jinak mám 200l akva a mám tam ještě asi 13 neonek, 4 pancéřníčky, a teď 4 mladý asi 2 cm zlatý karásky, aby nezamrzli v jezírku. Ikdyž letos asi mrznout nebude:)

          Noskus - Profil | St 10.1.2007 20:22:48

          zelí: napiš mi prosím tě co všechno k tomu je? třeba na mail dík

            Noskus - Profil | St 10.1.2007 20:22:11

            to asi ano ale kde seženu auto do fordíka se to nevleze

              Nskwor - Profil | St 10.1.2007 20:21:41

              Stanley: Pěkná fotka, ale na skalárech mi vadí, že celý den "stojí" na jednom místě.

                Nmedvěd - Profil | St 10.1.2007 20:21:01

                oskus:za ty prachy se pro to dá zajet

                  Noskus - Profil | St 10.1.2007 20:18:54

                  zelí: jedině snad PPLko

                    NStanley_ | St 10.1.2007 20:17:53

                    Můžu kluci jen jednu fotku?

                      Ndetreux - Profil | St 10.1.2007 20:17:49

                      klucina: potočáky jsem choval jen dočasně, cca 4 měsíce a to pred dvema rokama od června nekdy do začátku října bo v potoce u nás bylo strašně málo vody a pstruzi chcípali na nedostatek kyslíku. Mel jsem je ve stolitrovým akvárku na podlaze v pokoji, akvárko bylo prázdný jen výkonej filtr a bublinkovač + jedna plastová kytka, jinak nic ani štěrk. Krmil jsem žížalama a hnojka,a vyrostli tak o dva cm. Víc skušeností s nima nemám, na konci léta jak začali konečně deště, bylo víc vody a potok se pročistil šli zpátky do splavu.

                      skwor,mrvan: jj jsem nevedel. Několikrát jsem podobný zrůdnosti videl u kaprů a myslel jsem ze je to uraz po transporrtu pri výlovech kterej se zahojil a ryba se s ním naučila žít.

                      Roh1!ck: choval jsem jen sumečky americký a ti byli strašně žraví, sežrali všechno co bylo menší než 2/3 jejich těla..... A vůbec nerostli,...... Se sumcema velkejma skušenosti nemám ale až je sezenu tak je určitě skusím, bavil jsem se se známím kterej z jarních výlovů sehnal 10 sumečků okolo 5ti cm, a na podzim mu v 1000l akvárku žrali 35cm koie, vyrsotli do 55 cm během roku :) Docela šílený co dokážou kdyz maj teplou vodu a dostatek potravy...

                        Njiris - Profil | St 10.1.2007 20:17:34

                        skwor - zelí choval paví očka s Tanganjiky :-)) Tu 540 měl jako rozplavávačku, že :-)

                          Nzelí - Profil | St 10.1.2007 20:17:25

                          oskus:tak to nevím zkus popřemýšlet.Mě to taky vezli z nějaké řiti.přivezla to přepravní firma až domů.

                            Noskus - Profil | St 10.1.2007 20:17:08

                            zelí: dá se to nějak poslat? nebo tak něco

                              Nskwor - Profil | St 10.1.2007 20:16:00

                              zelí: Co jsi choval?? Doufám, že dravce (cichlidy) :-)

                                Njiris - Profil | St 10.1.2007 20:14:43

                                zelí - parádní koupě, kdyby byl byt, tak hned zítra pro něj jedu :-)))

                                  Noskus - Profil | St 10.1.2007 20:14:31

                                  zelí : měl bych vážný zájem ale jak to dostat do OVy?

                                    Nzelí - Profil | St 10.1.2007 20:13:27

                                    jiris:neteče nebojte,ale nejsem vydřiduch a na jednom akváru nezbohatnu.Jinak 150x60x60.Musím to dát pryč,protože se bude asi stěhovat a tam se na nej místo nenajde.Jinak ten komplet bez filtru co je na fotce jsem kupoval za 20000.fakturu mám asi ještě někde doma.Dost jsem do rybek dělal,tak jsem vyšiloval

                                      Noskus - Profil | St 10.1.2007 20:11:37

                                      zelí : jaký to má rozměry?

                                        Njiris - Profil | St 10.1.2007 20:06:47

                                        zelí - rozměry? Za tu cenu snad teče ne :-D