Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

NPumpa - Profil | St 10.1.2007 15:36:51

Konečně jádro, do kterého může taky trochu přispět. Akvárko mam malinkatý, něco přes 100 litrů, mam v něm čtyři kapříky, dva líny a tři ancistrusy. Ty kapry mam teprve od konce října a měli cca 3cm, teď má ten největší asi 12 cm, prostě rostou jak z vody. Timhle tempem je budu muset na jaře vypustit do řeky, byla by škoda kdyby zakrsli.

    Npetr07 | St 10.1.2007 15:25:25

    Vase zprava

      Nskwor - Profil | St 10.1.2007 15:16:16

      všem: Nevíte, jestli se ještě koná akvaristická výstava v Praze v Drtinově ulici na Smíchově ? Dřív jsem tam jezdil pravidelně, ale teď už o ní asi dva roky nic nevím...

        NŘízek - Profil | St 10.1.2007 15:09:15

        Jinak rybomil ma pravdu, cim vetsi akva tim lepsi, sice sem mel v detstvi dlouho asi 72l, ale zpetne vidim, ze to bylo smesne malo. Pres 70-200-340l sem se propracoval k pestirnicce o cca 10000l(furt je to malo:-), se kterou a tanganjikou sem se par let zivil, doufam ze na jare si na to postavim baracek a zacnu poradne znovu.

          NŘízek - Profil | St 10.1.2007 15:04:26

          jepice: ne myslel sem to celkove:-), nejlip sehnat nejakyho znamyho s akvarkem-zde pozor:-))), at ti necha nejakej prebytek, dale akva burza, nebo holt akvaristika, nejdrazsi bejvaj sipatkovce, anubiasy, velky kryptokoryny.

            NMr.Stick - Profil | St 10.1.2007 14:47:49

            @skwor: Hehehehe :o)))) posel dobrých dobrých zpráv.

              Ndetreux - Profil | St 10.1.2007 14:40:49

              terárka taky? a co inskektárka?? podařilo se vám nekomu loni uspešně množit zákeřnice plattimeris biggutatus??? ja s nema mam mega problemy, nechtěj klást a to samo u všech známejch chovatelu,.... je to šit :(

                Nrybomil | St 10.1.2007 14:15:56

                No jo nečtu to do konce, ptal se na kytky, sorry:-)

                  Nskwor - Profil | St 10.1.2007 14:15:55

                  Mr. Stick: Tu příhodu, jak jsi psal v plkárně řeknu kámošovi. Má v prvním patře dvě akvária po 400l s neonkami. Jsem zvědavej, jestli je nepřestěhuje :-D

                    NMr.Stick - Profil | St 10.1.2007 14:13:26

                    Jsem zde. :o) Ale musím odběhnout, za chvíli jsem zpět.

                      Nsomozo - Profil | St 10.1.2007 14:09:33

                      take me to ted v zime zas chytlo. Momentalne se snazim odchovat akary modre ty me okouzlily ze vsech rybek nejvic. mam jen cichlidy nebo tlamovce jine rybky moc nemusim.

                        Nskwor - Profil | St 10.1.2007 14:05:49

                        jepice: Tebe už pouští i do výběhu?? :-D
                        zelí: Láďo, za kolik prodáváš to akvárium, co máš v plkárně?

                          Nrybomil | St 10.1.2007 14:02:21

                          jepice: 70 litrů pořídíš od někoho co je lepí po večerech jako fušku za 3-5 Kč ( 5Kč max. ) / litr. Kupované v prodejně tak 1000 kč, s komplet vybavením, včetně rampy po slevě a se zaobleným
                          předním sklem se kupovalo sem ženským za 3300 Kč ! ! !
                          Jinak 70tka je strašně málo, pod 100vku nechoď. Alivio : Filtr želvaria má mladý pořešený nízkým a širokým květináčem obráceným dnem vzhůru. Pod ním 3 pláty 2,5cm molitanu zastřižené do kruhů.Zeshora dírou pro odtok vody z květináče přívodní hadička, skrz ty molitany, dole na dně velký vzduchovací kamen. Funguje to, 1 -2 x týdně vypere molitany.Květináč tak max. 3cm pod hladinou, lezou si na něj.

                            Njepice - Profil | St 10.1.2007 14:00:03

                            skwor- a co venkovní výběhy, taky?? :-))

                              Nskwor - Profil | St 10.1.2007 13:58:38

                              Tak jsem rád, že pokec má úspěch. A terária jsou povolený taky :-)

                                Njepice - Profil | St 10.1.2007 13:55:41

                                Řízek- za kus... takže asi 1000 za rostlinky. a za rybky asi 700...

                                  Nstrejka - Profil | St 10.1.2007 13:54:06

                                  jepice: ani korunu, reknes nekomu ze tridy, on ti neco prinese..

                                    NŘízek - Profil | St 10.1.2007 13:53:40

                                    Jepice: zalezi, kde je budes kupovat a jaky, takze cca od 50 kc do 200kc

                                      Njepice - Profil | St 10.1.2007 13:44:41

                                      karásci a střevličky s umělejma rostlinkama už mě nebavijou... asi je pustím do řeky a zkusím něco jinýho. no a až vypadne v létě ségra z bytu tak koupím něco kolem 70 litrů :-) nevíte kolik zhruba vypláznu do 70l akvárka za rostlinky??

                                        Ntinca - Profil | St 10.1.2007 13:01:31

                                        tomm- mel sem candatky cca 5 cm poridil sem je zhruba nekdy zacatkem cervence roku 1 a roku 3 pred zahajenou sli kluci do reky 40cm a nejaky drobny co se tyce okysu tak tam je to zajimavy asi zalezi na geneticke vybave ci co pac sem mel takovy ty bezne vycerinkovany 5 cm okounky a rostli tak primerene ze za rok mohli mit tak 10 cm ale mezi nima byli 2 stejne stari a ti za ten rok tady tyto pekne prohaneli meli 20cm pak se mmel jeste bolinky ale toho sem moc nenapozoroval pac krupicka me je vyhladila
                                        jeste bych se chtel zeptat jak je na tom s rustem sumec a uhor jestli mate zkusenost dik moc