Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

Nzoom - Profil | Čt 20.9.2012 11:39:08

Maxxx >> Zdravím, baštěj granule Hikari Tropical Discus (dávám jim jen suchéí krmení, živočišnou stravu nedávám).

    NCiffik - Profil | Čt 20.9.2012 9:21:24

    orlas2 >> tak to už je slušná nádrž, jaká litráž?

      Norlas2 - Profil | Čt 20.9.2012 7:54:11

      CHaP >> Pár rostlinek v akvárku mám:-)

        NMaxxx - Profil | Čt 20.9.2012 7:50:21

        zoom >> co ti baštěj nejraděj?

          NSolaris - Profil | Čt 20.9.2012 7:46:28

          Zdravim,neznate nekoho kdo by prodal Co2 lahev s davkovacem???

            NMates PB - Profil | Čt 20.9.2012 7:32:26

            Zdravím, chtěl bych se zeptat zda nemá někdo zkušenost s tímto substrátem http://www.rataj-spk.cz/produkty/substraty/profi_so​il.htm chystám se zvětšit domov pro krevetky a tohle se mi líbí. Je to i cenově schůdnější než Dannerle a navíc je to prý "funkční"

              NCiffik - Profil | St 19.9.2012 10:40:02

              Tichej >> a co teprve ten japonskej styl...Takashi Amano, přírodní akva krevetky a minimum rybek...

                NTichej - Profil | Po 17.9.2012 20:53:43

                CHaP >> neříká se jim holandské ? pár jsem jich zřel a je to fascinující :-)

                  NCHaP - Profil | Po 17.9.2012 14:48:22

                  kdopak má rostliné akvarium?

                    Nstrejka - Profil | Po 17.9.2012 14:16:25

                    Tuski >> Je jedno, jak tam dáš velké. nebo je tam snad plánuješ mít jen pár měsíců? Ta ryba roste. Dej jich tam tolik, kolik to zvládne vyrostlých ryb, tedy tak 2...

                      NTuski - Profil | Po 17.9.2012 14:01:40

                      Noo tak skusim asi tie ostrieže (okuny) a ak velke si ich mám dať ? 5-10 cm ? a kolko asi kusov ? 10 ? :D kedisy ked som mal niakich 10 rokou som mal akva a v nom som mal plotičky a uplne v pohode mal som ich asi 10 v 60l akvárku a v pohode ... ostiež je dravec tak to bude určite inéé tak mi poradte aké rastliny čo im dávať na začiatok žrať odkial si ich chytiť a tak.... dík

                        NCiffik - Profil | Po 17.9.2012 10:11:57

                        Tuski >> upřímně je to blbost - v létě budeš mít velké problémy s přeříváním vody teploty kolem 30C nejsou vyjímnkou a to naše rybky nedaj...taky musíš počítat s tím, že nadělají 100x větší bordel než dorbně akvarijní rybky...no zkus jestli chceš, ale moc tomu nevěřím, že to dopadne dobře...

                          NTichej - Profil | Po 17.9.2012 6:21:26

                          Tuski >> doporučuji okouna, slunečnici pestrou, ježdíka, a jseš ze slovenského jihu tak můžeš skusit drska malého , le v té 100 počítej tak do 15ks rybek kolem kolem 6cm ším budou větší tak jich tam dej míň

                            Nstrejka - Profil | Ne 16.9.2012 22:14:01

                            Tuski >> štika do tak malého je úplná blbost...

                              NTuski - Profil | Ne 16.9.2012 21:58:49

                              Ahojte... tento týžden dostanem akvárko cca 100l s filtrom s vrchom aj s osvetlením... chcel by som si tam dať niake naše dravé ryby uvažoval som hlavne nad ostriežom a štukou...pozrel som si asi všetky diskusie o chove tíchto rýb v akvárku a niaktorý hovoria že je to v pohode iný hovoria že je to uplná blbosť ... mám len 14 rokou tákže sa do toho moc nevyznám pls poradte ako na to .. s čím začať ake velké a aké rybky tam dať atd.... :)

                                Nlevhan - Profil | Ne 2.9.2012 11:20:14

                                AHOJ PRODAM AKVARKO 120l osvetleni dekl filkt topeni cena dohodou jsem od havl brodu bohuzel ho nemuzu mit doma temer nove

                                  NMuskiehunter - Profil | Ne 2.9.2012 11:03:48

                                  Tady i s kytkama

                                    NMuskiehunter - Profil | Ne 2.9.2012 11:02:22

                                    Tak ještě jednou....

                                    Nechtěl by někdo z Prahy 125 litrový akvárko Juwel i s filtrací? Je to skoro nové, hnědé dřevěné okraje, top stav jen nemám čas se o to starat tak to pouštím...

                                    Je k tomu veškeré příslušenství, vzduchování kořeny štěrk, krmení (vločky i peletky), magnet na čistění skla, tekutá výživa rostlin, cca 35 neonek, 5 teter a 3 sumečci

                                      Nkopr69 - Profil | Ne 5.8.2012 23:50:04

                                      Figos >> Cena+posta?

                                        Nvenca1 - Profil | Ne 5.8.2012 22:44:22

                                        vydra1 >> Chemie ne, zatemnit , filtrovat a odkalovat