Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

Figos - Profil | Ne 5.8.2012 22:22:23

Ahoj lidi mám tady na prodej nebo výměnu filter na 60-100l akvárko je novéj cca 3 hoďky použitéj a tím pádem odzkoušenéj

    vydra1 - Profil | Ne 5.8.2012 22:17:04

    Čau všichni, mám podobnej případ jako Beruška.11 a nevím jak se zbavit zelenýho zabarvení vody. Existuje na to nějaká chemie ? Předem dík za každou radu.

      Muskiehunter - Profil | Čt 26.7.2012 10:58:52

      Stanley 87 >> Je to i s vodou a rybama :o)) jo a zapoměl jsem na odkalovačku a nějaký filtrační náplně :o))

      Cena je pevná, když se to neprodá koupim do toho sklípkany nebo hady :o))

        Stanley 87 - Profil | Čt 26.7.2012 10:56:58

        Feroxhunter >> Muskiehunter - 26.7.2012 10:55:14 >> Musíš to střelit i s vodou. Víš jaký jsou dnešní ceny stočného :-)

          Muskiehunter - Profil | Čt 26.7.2012 10:55:14

          Nechtěl by někdo z Prahy 125 litrový akvárko Juwel i s filtrací? Je to skoro nové, hnědé dřevěné okraje, top stav jen nemám čas se o to starat tak to pouštím...

          Je k tomu veškeré příslušenství, vzduchování kořeny štěrk, krmení (vločky i peletky), magnet na čistění skla, tekutá výživa rostlin, cca 35 neonek, 5 teter a 3 sumečci, večer sem hodím foto!

          Původní cena setu 5500 + doplňky cca 3000

          Ted bych to nechal za 4 000 komplet

            Tavris29 - Profil | Út 1.5.2012 18:12:27

            latis14 >> Můžou,ale nakonec tam zůstanou jen terčovci:o)

              latis14 - Profil | Út 1.5.2012 18:11:16

              Zdravím měl bych dotaz zda mohou byt v jednom akvariu terčovci společně se skalarama děkuji?

                strejka - Profil | Út 1.5.2012 17:27:43

                Beruska.11 >> nevím, jaké parmičky sis opatřila, ale tyto mě štětičkové řasy zbavily, 3 ks na 170l...

                  venca1 - Profil | Út 1.5.2012 15:49:18

                  xifa >> Přidání světla je blbost, tím u štětičkové řasy podpoříš růst. Chce to hlavně odkalovat a doplňovat čerstvou vodu. a pár okružáků, kteří řasu žerou.

                    xifa - Profil | Út 1.5.2012 15:26:04

                    Beruska.11 >> Přidej světlo na 12hod.Teple bílá zářivka,koupena v akvaristice.Naobalu je i spektrum,jaké zřivka má.Můžeš mít i špatnej písek,kterej ti to podporuje.Pust více čerpadlo at se voda točí v akvárku a vypni přivzdušnění. Akvárko nevidím,těžko se hledá chyba. POŠLI SEM DETAIL FOTO,UVIDÍME,

                      Beruska.11 - Profil | Út 1.5.2012 12:19:25

                      xifa >> Neuvěříš!!! I tenhle vodní mor mi odešel...Tak fakt dělám něco špatně...

                        xifa - Profil | Po 30.4.2012 19:29:54

                        strejka >> Já bych je bouchnul po 1,50 a to už je pár pivíček.Hlavně je nepapej syrové ,mají spoustu parazitů.

                          strejka - Profil | Po 30.4.2012 19:22:21

                          xifa >> na burze se prodávaj za 5,-/ks a nikdo je nechce, to je raději sežeru :-)

                            xifa - Profil | Po 30.4.2012 18:02:53

                            strejka >> Odnes to na burzu a tam to nabídni prodecjci za málo,nebo s ním vymněn.

                              xifa - Profil | Po 30.4.2012 18:00:32

                              Beruska.11 >> Asi málo svítíš a špatně dej si tam kytku elodea.

                                xifa - Profil | Po 30.4.2012 17:57:34

                                Bacon >> změřit a na burzu,nebo Zverimex.

                                  moskyt - Profil | Ne 29.4.2012 18:27:38

                                  strejka >> Jako zožrať jich ? :-). Šneky jsem jedl dvakrát v životě ( nějaké suchozemské ) a ani jednou jsem si moc nepochutnal. Takže ti moc nepomůžu. Ulity jsou výborné na malé cichlidy, ale to asi víš.

                                    strejka - Profil | Ne 29.4.2012 18:17:30

                                    mám tu jeden akvaristicko-gastronomický dotaz - nějak mi odrostlo ampulárium, cca 100 těch bestií je už pomalu v jateční velikosti. Jak a jestli byste je upravili?

                                      Sven - Profil | Ne 29.4.2012 14:07:14

                                      Beruska.11 >> se štětičkovou řasou to není vůbec jednoduché.
                                      Zkus toto prostudovat a přeji hodně štěstí a vytrvalosti :-) http://planta.aquariana.cz/rasy_01.htm

                                        Vapi - Profil | Ne 29.4.2012 13:37:57

                                        Beruska.11 >> Nesmí ti svítit sluníčko na akvárko, jinak se to bude zelenat furt. :-)