Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

tomm - Profil | Pá 1.10.2010 14:46:38

zoom >> Kapři jsou škaredí, žijou ve škaredý vodě a vrtají se v hnusným bahně:-) Terčovci, ti jsou krásní, ti jo! :-)

    zoom - Profil | Pá 1.10.2010 14:34:13

    tomm >> kapři jsou taky krásný, ale ne tak barevný :p proto mam doma terčovce abych si tu barevnost vykompenzoval :))))))))))))

      Sven - Profil | Pá 1.10.2010 14:27:38

      MiPo >> rákosky do škol a řezat a řezat a........... :-)))

        Mates PB - Profil | Pá 1.10.2010 14:27:03

        zoom >> Luxuska.

          MiPo - Profil | Pá 1.10.2010 14:25:41

          Sven >> a máš to ještě aby počítal a snad i měřil

            tomm - Profil | Pá 1.10.2010 14:24:55

            zoom >>Vůbec nechápu jak někdo kdo má doma takovouhle nádheru může chytat ty ošklivé kapry:-)

              blabol - Profil | Pá 1.10.2010 14:24:01

              ale nechce se mne to pocitat ne :D

                Sven - Profil | Pá 1.10.2010 14:23:21

                blabol >> víme ale nepovíme. http://www.matweb.cz/objemy-obsahy

                  MiPo - Profil | Pá 1.10.2010 14:16:58

                  blabol >> to myslíš jak je velké to tvoje akvárko? to si snad v 17letech dokážeš spočítat

                    Sven - Profil | Pá 1.10.2010 14:06:11

                    blabol >> pořiď si takovou. Do 20 cm se velikostí vejde a dravá je až ti budou oči přecházet:-) http://divokezivorodky.webgarden.cz/belonesox-beliz​anus

                      blabol - Profil | Pá 1.10.2010 14:04:42

                      newite kolik ma takove akwarko litru,a ptam s jen co je zapotrebi jakej filt a vzduchovani atd...popripadne bych tam dal okouny

                        zoom - Profil | Pá 1.10.2010 14:04:12

                        Na kapry chodim ven, ale tyhle mazlíky mám doma :) více zde: http://www.akvarko.cz/akvarium.php?nadrz=2795

                          pfly - Profil | Pá 1.10.2010 13:48:50

                          blabol >> štiku néé,dej si tam okouny,když chceš mermomocí něco našeho,vypadají pěkně a neměl by být problém(kromě toho co psal JŠ tj.hlavně teplota vody)

                            strejka - Profil | Pá 1.10.2010 13:15:23

                            blabol >> a jak dlouho myslíš, že ta štička bude mít do 20cm? Máš vymyšleno, co budeš dělat pak?

                              blabol - Profil | Pá 1.10.2010 13:11:53

                              dobry den chtel bych se zeptat mam doma akwyrko cca 1m dlouhy cca 50 cm siroky a cca 50-70 cm vysoky chtel bych v tom chovat sticku do 20cm....ale nwm jaky weci k tomu budu potrebovyt muzete mi prosim poradit bud sz nebo tady diky moc

                                1kolda1 - Profil | Út 21.7.2009 11:52:31

                                Aiwen >> 180

                                  Aiwen - Profil | Út 21.7.2009 3:04:26

                                  1kolda1 >> Kolik L má to akvárko?

                                    1kolda1 - Profil | Po 20.7.2009 21:14:07

                                    Zdravim akvaristi vemete mě mezi sebe ?:-)))

                                      Aiwen - Profil | Po 20.7.2009 20:59:50

                                      Peťan84 >> Neboj...., tak ještě všechno pozhánět a můžu se do toho pustit.. Někde sem tady klikl na odkaz na koupi rybek(amur, kapr, lín ve velikosti cca 5cm), newíte někdo jaká to byla stránka?