Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

Nskwor - Profil | Ne 11.1.2009 10:44:23

Pantomas >> rybářfanatik >> Abych řekl pravdu, tak jsem akvaristiku hodně omezil, nějak nebyl čas. Mám už jenom jedno akvárium s běžnými rybkami, víc nic.

    NZdenall - Profil | Ne 11.1.2009 10:32:22

    nechcete někdo koupit dva měsíce staré 200litrové akvárko + techniku?
    http://rybicky.net/nadrze/5380

      Nrybářfanatik - Profil | Út 28.10.2008 21:52:44

      skwor - zdar, jak sa ti daří s chovem ???

        N$upr@ - Profil | Pá 4.4.2008 17:36:03

        ok diki a ten flit raci vnitrni, vnejsi nebo pudni?a krmeni je klasicky vlockovy nebo pro jezirkace?

          NjindraŠ - Profil | Pá 4.4.2008 16:30:12

          Vase zprava

            NMr.Obratlik - Profil | Pá 4.4.2008 16:07:44

            Maňas: velikostně to oznáš sám něco přiměřeně velkýho a druhově pokud máš kvalitní vzduchování co chceš
            $upr@: na dno dej vrstvu písku nebo oblazků to máš jedno rostlinky spíš umělý pokud nechceš dravce jinak moc dlouho nevydrží, pak už ti chybí jen filtr a vzduchování
            Hoši celkově pokud nemáte zkušenost tak vy i všichni ostatní k tomu přistupujete s až moc velkým respektem ja měl v akvarku snad všechno vyjma ryb z pstruhovek a až na některý druhy se s tím moc nepárejte. Oukleje nedoporučuju vždycky zdechla hned nebo lapla respektive zavlekla krupičku, okouni potřebujou výkoný vzduchování a u ježdíka bacha na kvalitu vody když ho dáváte do nádržky pak vydrží ledasco ale důležitej je ten přechod

              N$upr@ - Profil | Pá 4.4.2008 15:46:12

              rad bych treba aji nekaje inspirace treba fotky a tak

                N$upr@ - Profil | Pá 4.4.2008 15:45:44

                zdravim chtel bych si zalozit akvarium s nasimi rybami a nejsem si jist jak na to,doma mam klasicka akvaria ale prece jenom to nebude to samo tak se radsi ptam,poradi mi pls nekdo?

                  NMaňas. - Profil | Ne 20.1.2008 19:46:34

                  Zdravím lidi. Chtěl bych se zeptat co můžu dát do akvária cca 80l za rybky... Teď tam mám jen karasa 12 cm.

                    NMr.Obratlik - Profil | So 15.12.2007 17:58:59

                    Haness: perlin, plotice ,cejnek, cejn (sou tak problemy s prepravou ma strasne krehky ploutve) podoustev, hrouzek, bolinek, jelecek, horavka, strevlicka vychodni vse se da chovat uplne v poho krmeni neco suchyho plus na spestreni mrazeny nitenky se daji chovat uplne v poho, kapr karas a lin ti budou strasne nicit rostlinky ale narocnost tez minimalni, no a pak sou tu dravci sumec candat narocnejsi na kvalitu vody a hlavne kyslik daj se naucit na cokoliv ja treba nakrajel cejna na kostky a dla na mrazak a jak jim ot chutnalo ale strasne rychle porostou no a pak jeste okouni ti me prisli na kyslik narocnejsi jeste nez candos ale na krmeni tez v klidu, jeste doporucuju se vyvarovat ouklejim vzdycky mi chytla krupicku nevim proc ostatni rybky nevim nemam zkusenost

                      NPetrasek - Profil | So 15.12.2007 16:08:00

                      HonzaB - mam v akvariu (spis je to vana) sumca okolo 30cm a krmim ho rybkama... spotreba zhruba 2 - 3 rybky za tyden...ale daval jsem mu i kureci maso a taky je v noci sezral. Jinak je schopen za noc sezrat i 3 rybky a pak celej tyden stavkovat:o))

                        NVaša - Profil | So 15.12.2007 15:52:26

                        Tady se to už asi neprobere,že ano?

                          NHaness - Profil | St 12.9.2007 15:13:27

                          dik

                            NStanley 87 - Profil | St 12.9.2007 14:42:01

                            Haness - ® mel jsem hrouzky a okouny a bylo to v pohode

                              NHaness - Profil | St 12.9.2007 14:40:16

                              Stanley:Takovy ktery sou pro akvarko nelepsi

                                Nstrejka - Profil | St 12.9.2007 14:17:33

                                máme

                                  NStanley 87 - Profil | St 12.9.2007 14:09:35

                                  Haness - ® jaky myslis?

                                    NHaness - Profil | St 12.9.2007 14:05:16

                                    PLS,nemate nekdo zkusenous ce sladkovodnimi říčnimi rybami?

                                      NTORARYK - Profil | Út 11.9.2007 21:10:31

                                      bobš»ještě k tomu kapříkovi s tím asi parazitem-lepší by bylo toho kapříka zmasit..Ale když příjmá potravu,tak je mu asi dobře.

                                        Npan Karel - Profil | Út 11.9.2007 20:37:48

                                        Honza.B:mel sem v akvarku 3 sumecky amerecky .... krmil sem je normal zizalama...je super jak po nich jdou =) a nebo cervama ... ale podle me by sli naucit i na neco jinyho ...jinak sem je chytil na sterilovanou kukurici takze bys je moh mozna krmit i ji......PS. : v akvarku vypadaj pekne ...ale udelaj v nem poradnej bordel =))