Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

NKord@ - Profil | Pá 29.5.2009 19:29:39

.

    NKord@ - Profil | Pá 29.5.2009 19:28:08

    Posílam taky pár fotek.Je to jen 670 litrů.Foceno mobilem.

      NLauri - Profil | Pá 29.5.2009 18:45:51

      Vaša >> máš pravdu, mají to blbě značené, já to tam poměrně dobře znám a taky jsem to podle těch jejich ukazatelů nemohl najít, musel jsem se ptát místních lidí a ti mi poradili. Stálo to za to!

        NVaša - Profil | Pá 29.5.2009 16:09:33

        Lauri >> Loni jsem jel přes Hradec a chtěl jsem se tam stavit,ale bohužel jsem to nenašel.Škoda

          NLauri - Profil | Po 2.3.2009 7:12:16

          V pátek jsme byli v obřím akváriu v Hradci Hrálové. Vstupné 90Kč/osoba, bylo na co se dívat.
          Od videoprojekce,přes lebky různých známých i neznámých ryb, deštný prales až po krásné akvárium s cizokrajnými rybami. Vřele doporučuji udělat si tam rodinný výlet,stojí to za to.
          http://www.obriakvarium.cz/

            NLauri - Profil | Po 2.3.2009 7:03:25

            .

              NLauri - Profil | Po 2.3.2009 7:02:09

              .

                NLauri - Profil | Po 2.3.2009 7:00:39

                .

                  NLauri - Profil | Po 2.3.2009 6:59:45

                  .

                    NLauri - Profil | Po 2.3.2009 6:58:26

                    .

                      NLauri - Profil | Po 2.3.2009 6:57:42

                      .

                        NLauri - Profil | Po 2.3.2009 6:56:39

                        .

                          NLauri - Profil | Po 2.3.2009 6:54:48

                          .

                            NLauri - Profil | Po 2.3.2009 6:54:19

                            .

                              NLauri - Profil | Po 2.3.2009 6:53:09

                              .

                                NLauri - Profil | Po 2.3.2009 6:51:58

                                .

                                  NLauri - Profil | Po 2.3.2009 6:51:03

                                  .

                                    NLauri - Profil | Po 2.3.2009 6:49:52

                                    .

                                      NVaša - Profil | Ne 8.2.2009 18:15:17

                                      Vase zprava

                                        NJovánek - Profil | Ne 11.1.2009 10:55:26

                                        Měl jsem dvě 200 litrový akvárka a tam běžný rybky.Pak jsem tam přidal čtyři oceláty a bylo vyhráno.Pak jsem je nemohl nikde udat.Pak jsem se stěhoval na ves a akvárko už jsem neobnovil.
                                        Teď mám ve sklepě akvárko s našima rybama.Perlíny,líny,okouna,plotice a karásky.