Akvaristické jádro

Pokec pro všechny, kteří měli, mají nebo budou mít akvárium. Každý je vítán.
Autor diskuse: skwor - Profil , 10.1.2007 všeobecné - ostatní

Nšeptal - Profil | St 18.4.2007 9:50:47

Šáďa: Jak dobře, nebo špatně, je takováhle ryba za tu cenu obchodovatelná? :o) Aby ji nemusel prodat hluboko pod cenou po měsíci držení ve vaně.

    NŠáďa - Profil | St 18.4.2007 9:45:55

    Už jsem to psal v muškařině.To co chytil Harvis je pangasius jak vyšitej. Nejspíše je to Pangasius sanitwongsei. Tahle ryba dokáže krátkodobě přežít i naše teploty vody.Musel ho tam někdo pustit už takhle velkého, protože v té studené vodě by asi moc nenarostl.Normálně žije ve vodách kolem 23 stupňů.Píše že ho kilnul , možná se bude kopat do hlavy až zjistí že ta ryba v této velikosti měla živá cenu cca 3000.- :-))

      Nšeptal - Profil | St 18.4.2007 7:37:48

      Ryba je to zajímavá. Ale chytit ji v naší vodě, tak mu ji bez rozmyslu napálím mezi světla. Na žádnou milost by tenhle vetřelec u mě neměl šanci. Do akvárka je pro mě totiž už příliš velký.

        Ndujac - Profil | Út 17.4.2007 20:54:39

        No já čumím jak vůl,jednak tohohle sumečka chytit u nás na udici,no a pak tuhle rybu sežrat :-((

          Njepice - Profil | Út 17.4.2007 20:44:54

          skwor- jj, je to škoda...

            Nskwor - Profil | Út 17.4.2007 20:42:37

            jepice: Možný je všechno, navíc byla letos dost mírná zima. Ale zabíjet ho neměl....

              Njepice - Profil | Út 17.4.2007 20:40:32

              šlapeto- zajimavé. ale taky je možný že ho pustil až teď na jaře...

                Nšlapeto - Profil | Út 17.4.2007 20:37:35

                jepice:jestli ho nesezeres tak treba jo (nejspis jo protoze tady ten je velkej a chytil ho na jare)

                  Njepice - Profil | Út 17.4.2007 20:35:12

                  a to dokáže přežít i zimu??

                    Nskwor - Profil | Út 17.4.2007 20:24:58

                    K@přík: Vím, měl jsem je taky. Překvapuje mě, že se dokázal přizpůsobit i životu v našich vodách (na prutu to musí být slušný zážitek )

                      NK@přík - Profil | Út 17.4.2007 20:22:53

                      skwor: to je sumeček žraločí ,tedy vypadá tak. Lidi si je kupují jako 10 centimetrové rybyčky až z ničeho nic se začínají ztrácet neonky ,paví očka atd. Tak je pustí do vody .

                        Nskwor - Profil | Út 17.4.2007 20:09:44

                        Zdravím, jsem rád, že se to tu zas rozjelo. Co říkáte na tohle? Chycen v ČR na pstruhovce.

                          NVítek - Profil | Út 17.4.2007 19:14:01

                          V Tesku u metra Na skalce mají násadu Acipenser ruthenus(15cm).

                            NVaša - Profil | Út 17.4.2007 18:35:35

                            Protektor
                            Docela zajímavé stránky.
                            Ale koukám,že to tu nějak vymřelo!?

                              NProtektor - Profil | St 7.3.2007 8:03:43

                              dravim tak se k vam taky pripojim.mam doma 100l.snazim se z toho udelat jizni ameriku jinak kdyby jste se chteli mrknout na moje akva tak zde http://rybicky.net/nadrz.php?c=302
                              a na avaristovi zde http://www.akvarista.cz/web/nana/detail/?id=261

                                NMirek-ZL - Profil | St 7.3.2007 0:56:57

                                Ste to tu nějak zabalili.

                                  NŠáďa | Pá 19.1.2007 23:36:38

                                  rybomil: žábronožka se dá ,ale musí to být ta nejemnější a před samotným líhnutím odskořápkovat. Krmím tak čerstvě vykulené klauny a ty jsou menší než labyrintky.

                                    NAiwen - Profil | Pá 19.1.2007 23:31:49

                                    Bobš:hod to prosím tě do Kaprářského jádra, at se stím tam můžem poprat, at se zjistí do písmene co to je, je to dost nechutný, dík Iwan

                                      NStanislav Krouzel - Profil | Pá 19.1.2007 21:58:07

                                      tedv jsem si do akvarka pustil 2 liny.zitra dam foto

                                        Ndujač | Pá 19.1.2007 14:40:17

                                        rybomil:nekrmím žábronožkou(prvních pár týdnů),myslel sem tekuty krmení kde je přímo v něm,asi sušená a drcená,nevim.Ale slyšel sem o uspěšnym krmení vařenym sušenym žloudkem,ale nikdy sem neměl odvahu to vyzkoušet..