Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Nhraji - Profil | So 18.11.2006 19:39:58

Kolči: jihočeši jsou asi na pívu, na rybách už těžko:-)

    NKolči - Profil | So 18.11.2006 19:37:34

    sakra, tady je zas živo, nestíhám to číst...:-)

      NGeorgino - Profil | Pá 17.11.2006 17:41:28

      1100!!!

        NKolči - Profil | Pá 17.11.2006 16:46:48

        cerbert: no vidíš, už zas vypadáš jak Rumcajs, už bych tě poznal...:-)

          Ncertbert - Profil | Pá 17.11.2006 16:40:53

          ještě jedno foto-:o)))profo-brali super červajz jo taky jsem utopil mobila-:o(((

            Ncertbert - Profil | Pá 17.11.2006 16:35:26

            halo halo hlášení z Lužnice 7x carp mikro,jeden se vyřiz-:o))))))

              NKolči - Profil | Pá 17.11.2006 16:26:39

              Georgino: já už jsem si zvyknul, mě to divný nepřijde...:-)

                NGeorgino - Profil | Pá 17.11.2006 16:24:32

                Jé vy tady máte mrtvolno :o)))

                  Ncertbert - Profil | Pá 17.11.2006 7:55:18

                  dobré ráno vydry tak hurá na ně-:o)))))))doufam že budou kousat!

                    NPetrson - Profil | Čt 16.11.2006 23:41:12

                    >> hraji > to bylo náhradní řešení, bo na jediném děrovaném revíru v Praze jsou živočišná a protihroty zakázány. Holt jsme větší sportovci :-))) Tak dlouho jsem "pilkeroval", až mě brněla ruka, pročež jsem přešel opět na plavajdu a zase začal chytat ryby místo hajlování. Aspoň budu mít co pilovat, až to zamrzne.

                      Nhraji - Profil | Čt 16.11.2006 22:08:59

                      Petrson: na dírkách lovím většinou na bílé červy a nebo na hnojňáky, popřípadě rybičky.

                        Njindra - Profil | Čt 16.11.2006 21:54:55

                        all:Zdravím.Nevíte náhodou někdo,jak vypadá Volyňka ?.Podle povodí je v normálu,ale sichr je sichr.

                          NPetrson - Profil | Čt 16.11.2006 21:40:47

                          >> Hraji > dík za fotky marmišek. Ty malé twistrové hlavičky jsem užil na dírkách, s klasickým t-ocáskem nebo červenou bavlnkou, ale jen s jedním neproměněným záběrem. Musím se holt ještě učit :-)

                            NFrantišek - Profil | Čt 16.11.2006 21:36:57

                            certbert: No já tam byl okolo půl druhé a na plovárně a v okolí sem byl sám. Tedy krom dědků z RS.

                              Ncertbert - Profil | Čt 16.11.2006 20:27:19

                              František-Jordán tam to je jak na závodech nebo né?kolega včera něco hlásil tak nevim-:o)))

                                NFrantišek - Profil | Čt 16.11.2006 20:19:37

                                Zdar chlapci mám zprávu z rybačky (je tohle ještě otázka o rybařině ;-) ). Tož pobrouzdal jsem okolo Lužnice pod Bechyní a celkem se zadařilo. No a odpoledne v Táboře na Jordáně mě letos již snad popáté kontrolovali stařečci z rybářské stráže (jsou stále stejně protivní). Na Jordáně jsem bohužel nechytil nic jen jsem urval oblíbenou gumu:-((.

                                  NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 15:51:06

                                  Fugas: to máš na mysli Profákovo® Jezeďácký boty™? :-)

                                    Ncertbert - Profil | Čt 16.11.2006 15:35:18

                                    tak nákup zvládnut-:o))jo když se tu udilo,tak tohle chci na ranč koupit to se bude grilovat a papat-:o)))samozřejmě udírna bude taky to bude vegáč!

                                      Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:33:52

                                      Fugas : rozhodně ne....:-)))

                                        Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:33:02

                                        Kolči : tak to vzdávám, takovej zmrdo nůž nemám, tak to asi nepujde. Tak to si budeš muset najít jinýho sparing partnera....:-((((